wmaraci reklam
lidertakipci

Elmacanavari.com - Apple Platformumuz Açıldı

56 Mesajlar 6.359 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OkanSaglam OkanSaglam www.okansaglam.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Bana görede tabiki sonuna kadar android boşuna sitesini açmadık yani :p umarım başarılı olursun okan.Bu arada şu tasarıma biraz renk ver yahu ? :D

Şimdi burayıda Android iyidir, yok Elma daha iyidir tartışma panosuna çevirmiyelim gençler. :p Tabisi Elma kraldır :p Eyvallah Berkay kısa bir sürede iyi yerlere geldik, olumsuz yorum almadık, almakta istemiyoruz. Bu gece ufaktan çalışmalar yapmaya başladım bakalım. Teşekkürler tekrar. :)

wmaraci
reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Okan SAĞLAM adlı üyeden alıntı

Hehe bırakmam Elma candır can. :D Sen bırak şu android sevdasına gel senide aramıza alalım :p Bende çok şaşırdım açıkçası bu sadeliği yakalayınca, ama biraz şenlendirmem lazım sanırım tasarımı ufak tefek renklendirmeye gidiyorum. Teşekkürler :)

Hiç bence bu konuya girme bir elmaya o kadar para verilmez ve elmanın özelliklerini de sadece elmalar arasında kullanabilmekte ayrı bir saçmalık zaten. Bir gün herkes androidli olacak şimdiden al domaini sen androidcanavari.com olaraktan :p Bu konulara giripte konuyu batırmayalım en iyisi çünkü andro ezer geçer :p Tasarım gerçekten sade olması hoş olmuş göz yormuyor ama azıcık renklendirmen konusunda katılıyorum :)

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Hiç bence bu konuya girme bir elmaya o kadar para verilmez ve elmanın özelliklerini de sadece elmalar arasında kullanabilmekte ayrı bir saçmalık zaten. Bir gün herkes androidli olacak şimdiden al domaini sen androidcanavari.com olaraktan :p Bu konulara giripte konuyu batırmayalım en iyisi çünkü andro ezer geçer :p Tasarım gerçekten sade olması hoş olmuş göz yormuyor ama azıcık renklendirmen konusunda katılıyorum :)

Sana girme dedik dime bu konulara..! :D Saatlerce tartışırız valla. :D Bu arada domain güzelmişte dolu malesef. :p Şu anda renklendirme için çalışıyorum bakalım nasıl bişiler çıkıcak.
Melek

kişi bu mesajı beğendi.

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Siteyi çok beğendim, Görünüm ve kullanışlılık bakımından tema çok güzel durmuş.Apple'ı daima işletim sistemi ve tarz olarak beğenmişimdir.Şimdi olmasa bile 2 sene içersinde bir iMac düşünüyorum.

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
wmaraci

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
temanın adı ne dostum?

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

BurgazKR4L adlı üyeden alıntı

Siteyi çok beğendim, Görünüm ve kullanışlılık bakımından tema çok güzel durmuş.Apple'ı daima işletim sistemi ve tarz olarak beğenmişimdir.Şimdi olmasa bile 2 sene içersinde bir iMac düşünüyorum.

Teşekkürler, beğenmenize sevindik. :)

Harun TURAN adlı üyeden alıntı

temanın adı ne dostum?

Temanın bir adı bulunmamakta tema benim tarafımdan özel olarak hazırlanmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al