Sizler de benim gibi film izlemeyi çok seviyorsanız ama internet ortamında kurulu olan pek çok film öneri sitesi arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız ya da elinizin altındaki film öneri siteleri beklentilerinizi karşılamaya yetmiyorsa, öneri sitelerindeki film kategorileri yetersiz kalıyorsa, ya da buna benzer pek çok sorundan yakınanlardansanız eğer bu yazım tam size göre.
Ben çok sık film izleyen biriyim ve kısa bir zaman öncesine kadar film öneri siteleriyle başım gerçekten dertteydi. Girdiğim pek çok site çoğu zaman hata veriyordu ve izlemek istediğim filmi kaliteli bir şekilde izleyebileceğim bir film öneri sitesi bulana kadar zamanla cebelleşiyordum adeta.İzlemek istediğimfilm tek part izlemek istiyordum ama gelin görün ki beklentimi karşılayabilecek doğru düzgün tek bir site bulmak için çok vakit harcıyordum. Hatta her filmden önce neredeyse bir film izleyebileceğim kadar vakti film öneri sitelerinde harcıyor, Film kategorileri arasında kendimi kaybediyordum.Tam doğru düzgün bir site buldum, artık patlamış mısır ve içeçeğimi de elime aldıktan sonra koltuğuma kurulup huzurla filmime odaklanabileceğim diyordum ki daha ilk dakikalardan film takılmaya başlıyordu.Çaresiz kaplumbağa hızıyla durdur-başlat, durdur-başlat diyerek izlemeye çalışıyordum.Kendi kendime Ağız tadıyla, gerçekten keyif alarak bir hd film izleyebilmek bu kadar zor olmamalıydı diye düşünüyordum.Eğer film izlemeyi bu kadar çok seviyorsam kaliteli bir siteden film izleyebilmek benim de hakkım diye düşündüm.Bir gün internetin başına oturup, Film öneri siteleri hakkında, çok değerli vaktimin büyük bir kısmını alan geniş bir araştırma yapmaya karar verdim.Ve tam istediğim gibi bir site buldum.Bahsini ettiğim site http://filmizletekpart.com . Bu sitede tv de gördüğüm ya da arkaadaşlarımın önerisi üzerine izlemek istediğim filmi sitede bulunan arama motoruna yazıyor ve pek çok türde filmi ağız tadıyla takılmadan, ya da site error vermeden izleyebiliyordum.Üstelik başka sitelerde ararken çok fazla vakit kaybettiğim filmi tek part izleme seçeneğini de bu sitede kolaylıkla bulabiliyordum.Önerisiz kaldığım zamanlarda bu sitede bulunan Rasgele online film izle butonuna tıklayarak da film izleyebiliyordum. Sitede ”En Çok İzlenenler”, ”En popüler Filmler” ve benzeri gibi kategorilere göz atarak da izlemek istediğim filmi seçebiliyordum.Eğer siz de güncel filmleri en hızlı şekilde üstelik de tek part izleme seçeneğiyle izlemek istiyorsanız, hemen bu siteye bi göz atın derim.
İyi seyirler.