wmaraci reklam

ERTANHABER ile Tarafsız ve Doğru Bakın

2 Mesajlar 302 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eseslituna eseslituna WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

TARAFSIZ ve DOĞRU HABER - ERTANHABER

Ertan Haber olarak doğru ve tarafsız dijital haber medya sitesidir. Haberler objektif ve okunur anlaşılırdır. Ertanhaber.com son dakika haberler, gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, köşe yazıları, eğitim, spor, teknoloji, polis adliye kategorilerinde hizmet vermektedir. Ertan Haber bir haber medya sitesidir. Son dakika haberler Ertan haber olarak doğru ve tarafsız haber olmayı amaçladık. Haberlerimiz objektif ve okunur anlaşılırdır.

ERTANHABER.COM SİTESİ GÜVENİLİR Mİ

ERTANHABER sitesi objektif yayın anlayışıyla okurlarına her gün haber ulaştırmaktadır. Kuruluş tarihi Nisan 2020 olan haber sitesidir. Kuruluş yılından bu yana yayın hayatı boyunca doğru haberi ziyaretçilerine ulaştırmaktadır. Ertan Haber güvenilir bir medya sitesidir.

ERTANHABER İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ertanhaber sitesi genel yayın yönetmenine ulaşmak istiyorsanız info@ertanhaber.com adresine mail göndermelisiniz. Sosyal Medya hesaplarından da haber içeriğinizi paylaşabilir uygun görüldüğü takdirde eşik bekçisi onayladığında yayına alınmaktadır.

ERTANHABER HANGİ ŞEHİR (ULUSAL MI YEREL Mİ)

Ertanhaber ulusal bir yayın organı olduğundan sadece yerel yayın yapmamaktadır. Ertanhaber Şirketi Eskişehir’de yayın yapmakta olup Türkiye’yi ilgilendiren tüm kategorilerde yayın yapmaktadır. Web sitesinde yer alan tüm şehirlerin haberleri kategorize edilmiştir.

Ertanhaber 2020 yılında kurulmuş ulusal yayın yapan haber/medya organıdır. Haber kategorileri: gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, köşe yazıları, eğitim, spor, teknoloji, polis adliye’dir. Web sitesinden tüm haberlere erişebilirsiniz.

info@ertanhaber.com - https://ertanhaber.com 
wmaraci
reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 157 / 159
  • Ticaret 0, (%0)

Haberden çok daha fazla reklam gördüm sanki başarılar

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al