Facebook oyun hileleri sitemizde sizlere her türlü hile ve hediye vermeye devam ediyoruz. Alt kısımda bulunan site ile alakasız bir yazı olabilir ama bir oyun için yazmıştım boşa gitmesi diye paylaştım.
Öldü diyerek saldırıyı bıraktıktan sonra Yaşayan Zombiler ortaya çıkmışlardır. Daha biraz öncesine kadar sakin olan sokak kan gölüne dönmeye başlamıştır. Bu esnadan sonra sizlerde olaylara müdahale edecek ve ortak olacaksınız. Oyuna girişinizi yaparken sizlere 3 farklı karakter sunacaktır. Bunların her birisinin kendisine has özel yetenekleri olacaktır. Seçim yaparken hiçbir şekilde baskı altında kalmayacağınızdan dolayı istediğinizi seçme hakkına sahipsiniz. Yönlendirmelerde bir o kadar kolay gelecektir. Mouse sürükleme yaparak istediğiniz tarafa doğru götürebileceksiniz. Elinizde bulunan bıçak yardımıyla onların kafalarını kopartmaya çalışacaksınız. En büyük tutkularınızdan birisi bu olacağından ötürü gerçekleştirmesini istediğiniz her şeyi bu aksiyon ve macera içerisinde bulabileceksiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı kafanız karışacak olursa bu sefer silahınızı çekerek ateş etmeye başlayacaksınız. Yaralandığınız zamanlarda yolda karşınıza gelecek ilk yardım çantasını alarak kendinizi tedavi edebilirsiniz. Ürünleri alırken sadece Space basmanız yeterlidir. Gerekli olanı otomatik olarak kendiliğinden halledecektir. Bunun dışında ekstradan ‘S’ tuşuna basarak kazandığınız paralarla bazı yeteneklerinizi geliştirme fırsatınız olacaktır. Yine seçim tamamen size ait olabileceğinden dolayı istediğiniz vurguları kullanabileceksiniz. Zombi Oyunları seviyorsanız muhakkak üstüne basarak iletiyorum yer almanız gereken en güzel seçeneklerden birisidir.
Candy Crush Saga Hilesi isimli sitemize herkesi bekleriz.