wmaraci reklam

Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafları kapakresimlerim.com

6 Mesajlar 853 Okunma
smmexpress

Ysm Ysm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Günlük yaşantımızda en önemli etkenlerden biri haline gelen facebook adresimiz dahilinde sizlerde kendiniz için uygun olan kapak resimleri ile beraber uygun tercihlerinizi yapabilir ve bu alanda rahat bir şekilde yaşantınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendiniz için uygun olan kapak fotoğrafları ile ilgili olarak yaşantınızı sürdürme imkanına sahip olabileceğiniz gibi rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürme imkanına sahip olabilir ve bu konu ile ilgili olarak etkili sonuçlara ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Birçok arkadaşınıza kendinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz kapak fotoğrafı ile beraber kendi tercihleriniz doğrultusunda hareket edebilir ve istekleriniz doğrultusunda kendinize uygun olan resmi seçebilirsiniz.

Site:www.kapakresimlerim.com

wmaraci
reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Fikir olarak çok iyi buldum. Peki bu modelin adsense getirisi oluyor mu?

✂------------------------

• Üyelik 23.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
henüz başvurumu onaylatamadım daha önce adsense deneyimim hiç olmadı sitedeki resimler tamamiyle özgün ama galiba ekstra eklemeler yapmam gerekiyor bu işlemi yapan web sitelerini inceledim şuan benim sitemden iyisi yok gerek resimler gerekse kalitede hepsi gereksiz ve spam dolu ama eski oldukları için çok fazlada rekabet olmadığı için üst sıralara çıkmışlar bakalım bir kaç çalışma ve günlük yeni resimler ile iyi gidicek gibi görünüyor

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam hani bir ziyaretçi gibi girdim sitenize sitede tek gözüme çarpan o logo.O nasıl iğrenç bir şeydir.Hani temayla hiç uygun değil.Hani direk söyledim böyle ama kusura bakma.

Birde twitter ve facebook kapak fotoğrafları diye ayırsan en azından twitter için ayrı bir köşe yapsan hem google'dan ziyaretçi gelir.Hem de twittercılara da hitap etmiş olursun.Sonuçta twitter hızla ilerliyor.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

arslankerim adlı üyeden alıntı

Hocam hani bir ziyaretçi gibi girdim sitenize sitede tek gözüme çarpan o logo.O nasıl iğrenç bir şeydir.Hani temayla hiç uygun değil.Hani direk söyledim böyle ama kusura bakma.

Birde twitter ve facebook kapak fotoğrafları diye ayırsan en azından twitter için ayrı bir köşe yapsan hem google'dan ziyaretçi gelir.Hem de twittercılara da hitap etmiş olursun.Sonuçta twitter hızla ilerliyor.

açık yorumunuz için teşekkür ederim logo konusunda cidden dediğiniz gibi güzel değil onun içinde özel bir çalışma yapmayı planlamaktayım.

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Twitter konusuna yorum yapmamışsın onu da dikkate al derim ama tabi tercih senin.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al