wmaraci reklam

Faydalı bilgiler platformu

5 Mesajlar 743 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Sürekli yeni şeyler görmeyi, okumayı, öğrenmeyi sevip takip etmeye bayılıyoruz sürekli güncel bir gün kesin işinize yarayacak faydalı bilgiler paylaşılmaktadır.

• Öğleden sonra ağırlık çökmesinden şikayet ediyorsanız kısa bir yürüyüş yapın veya bir bardak buzlu su için veya sevdiğiniz bir arkadaşınızla 5 dakika telefonda konuşun, bunlardan birini yapmak enerjinizi geri getirecektir.

• Uçak bileti alırken şunlara dikkat etmenizi öneririz: Uçak biletini almak için en iyi zaman yaklaşık olarak 1.5 2 ay önce satın almaktır. Biletinizi Salı veya Çarşamba günü alın. Uçuşunuzsa Salı, Çarşamba veya cumartesi olsun. Uçmak için en pahalı günün Pazar olduğunu unutmayın. Uçak bileti fiyatları günde 3 kez değiştirilir. İndirimli biletler genellikle hafta başında satışa sunulur.

website: ilgincbilgiler.com.tr

wmaraci
reklam

nuriozkanads nuriozkanads WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Yukarıdaki site çalışmıyor galiba ben size gerçekten faydalı bilgiler sunan bir site daha yazayım. Oraya da bakabilirsiniz. Gerçekten güzel bir site beklerim herkesi. Faydalı Bilgiler Platformu alanında gerçekten de güzel bir makale tipi var. Okudukça eğlendiriyor. Sağolsun.

site: kopmaca.co

https://yerliotomobil.org/

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

nuriozkanads adlı üyeden alıntı

Yukarıdaki site çalışmıyor galiba ben size gerçekten faydalı bilgiler sunan bir site daha yazayım. Oraya da bakabilirsiniz. Gerçekten bu site de güzel bir site kimin ise ellerine sağlık. Faydalı Bilgiler Platformu alanında gerçekten de güzel bir makale tipi var. Okudukça eğlendiriyor. Sağolsun.

site: kopmaca.co

kimin ise ellerine sağlık mı ?Hocam site zaten senin.garip

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Arkadaş çaktırmadan kendi reklamını yapmaya çalışmış ama imzasındaki yazıyı kaldırmayı unutmuş :)
nuriozkanads

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nuriozkanads nuriozkanads WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kopyala yapıştır yazı olduğu için dikkat etmemişim site benim zaten gizleyecek olursam da imzadaki linki kaldırırdım. Yada imzamı göster butonunu onaylardım. Sonuçta başkasının konusu ama siteye ulaşılmıyor. Benim siteyi de ona alternatif olarak ekledim.

https://yerliotomobil.org/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al