wmaraci reklam
lidertakipci

Film tanıtım sitem hakkında düşünceleriniz?

2 Mesajlar 484 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

altugse altugse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
http://ilkkurgu.net/

Şuan yapım aşamasında olduğu için .com domain almadım çünkü temaya eklenecek şeyler var mesela sinema salonları ve seanslar gibi hatta site ilerlerse ilerde online bilet satmayıda düşünüyorum.

Sitenin amacı film yayınlamak değildir arkadaşlar 1 eylülden itibaren o hafta vizyonda ne kadar bfilm varsa tanıtım ve içerik giricem mesela bu hafta vizyonda olan 5 6 filmin fragmanını bilgilerle birlikte ekledim.

Size siteden çok projem hakkında yorum yapmanızı istiyorum temadada değişiklikler yapılacaktır.

Böyle bir proje düşünme sebebim hayalimdeki film sitesini yaratmak ve telif yememek bu yüzden film yayınlamıyorum sitede herkes gibi zaten film sitesi işi gerçekten çok zor tek tek film ara onun linkini al sitene koy link kırıldı işin gücün yok tekrar o filmi bul sitene ekle falan cidden uğraştırıcı birşey botla çekmeyi biliyorum ama özgün olmaz öylede.

wmaraci
reklam

private111 private111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 43 / 23
  • Ticaret 6, (%100)
kardeşim hayırlı olsun ilginç bir proje değil düşüncem. bu şekilde büyük siteler var ayrıca. Bana kalırsa hobi amaçlı yapılır böyle bir iş. İlle yapacam dersen de buraya net domaini yazmışsın madem com domaini al biri alır yoksa

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al