freelance iş ilanları

filmadres.com Film Sitesi

3 Mesajlar 756 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dartagnan dartagnan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yoğun bir iş günü veya ders günü sonunda canınız sıkılıyorsa,keyifli bir şeyler izlemek istiyorsanız uğramanız gereken adres filmadres1.com dur. Yerli yabancı bütün filmleri HD kalitede izlemek; Bilimkurgu, Aksiyon, Komedi, Korku, Aile, Animasyon, Fantastik, Gerilim gibi birçok kategoride istediğiniz filmi bulabilir,dilediğiniz anda keyifle seyredebilirsiniz. filmadres.com'da istediğiniz opsiyonda film arama robotu sayesinde ilgilendiğiniz daldaki filmleri seçebilir, sorunsuz izleyebilirsiniz. Çoğu sitede aradığınız filmi bulabilirsiniz ancak isteğe göre altyazılı yada dublajlı olmamaları, sinema çekimi olmaları, düşük kalitede olmaları gibi birçok sebep sizi filmden soğutabilir; içinizdeki izleme şevkini kırabilir. HD kalitede altyazılı ve dublajlı seçenekleri barındıran sitemizde bu sorunları yaşamayacaksınız. Kullanışlı ve özellikle sizi boğacak reklamlar barındırmamaktadır. Site arayüzünde dolaşırken donma kesinti gibi problemler yaşamayacaksınız. Beğendiğiniz filmleri tavsiye edilenler kısmına ekleyebilir,sizden sonraki ziyaretçilere veya arkadaşlarına önerebilirsiniz.
koraybrs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Tasarımıyla gerçekten site kendini gösteriyor. Başarılar diliyorum efendim.

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
tasarim cok harika renkler uymus ...basarilar diliyorum ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al