wmaraci reklam
lidertakipci

Filmlere Türkçe Dublaj Ses Dosyası indir

3 Mesajlar 13.419 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ftpwebhost ftpwebhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Günümüzde aradığınızda bulunamayacak bir film olduğunu düşünmüyorum ancak filmin kalitelisini bulmanız çoğu zaman oldukça zorlu oluyor. Nasıl ki filmin kalitelisini bulmak zor ise aynı şekilde en kaliteli sesi bulmak çok daha zordur. Biz sizlere en kaliteli ses dosyalarını senkronlayıp en yaygın kullanılan film sürümüne uyumlu hale getirip sunuyoruz. Sizin tek yapmanız gereken ses dosyasını indirip filme eklemeniz. Reklamsız, tertemiz, yüksek kaliteli ve en önemliside nette ilk Türkçe Dublaj Sesleri, TV Kaydı, Orjinal DVD, Orjinal Bluray Disk, VSH ve VCD sesleri sizlere sunuyoruz. Gerek tecrübeli kadrosuyla gereksede bu işlerdeki bilgisiyle her konuda Türkiye'de 1 numarayız. AC3, DTS, DTS-ES, DTS-HD MA Türkçe sesleri Orjinal Bluray Diskten ve ya kendi emeğimizle haftalarımızı vererek 2 kanal sesi orjinal 6-8 kanal ses yaparak sizlere en temiz ve en kaliteli haliyle sunuyoruz. Bunlarlada yetinmeyip Yerli yapımları izlerken en kaliteli sesi duyacaksınız. Yakın zamanlarda Orjinal DVD yerli ses dosyaları paylaşımı yapılacaktır. İzlediğiniz filmin görüntü kalitesi ne olursa olsun kaliteli ses yoksa izlediğiniz filmden tat almazsınız. Piyasadaki sesleri bırakın Orjinal 6 kanal Bluray-DVD filmlerin ses dosyalarına hazırlanın. Mkv filmlere avi filmlere DivX filmlere ve ya Bluray Disc Remux filmlere izlediğiniz film ne olursa olsun hepsine Türkçe ses dosyasını TAM uyumlu olarak ekleyip izleyin. worldaudio.net

wmaraci
reklam

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
sadece altyazılı film izliyorum :D dublajlı izleseydim sitenizde fazla vakit harcardım.
ftpwebhost

kişi bu mesajı beğendi.

ftpwebhost ftpwebhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

oguzhan adlı üyeden alıntı

sadece altyazılı film izliyorum :D dublajlı izleseydim sitenizde fazla vakit harcardım.

Genede bekleriz, belki fikriniz değişir :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al