wmaraci reklam

Full Film izle

5 Mesajlar 773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kabuspusu kabuspusu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek internetcafeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İnternetten film izlemek çok pratik olsa da, günümüze kadar bu şekilde online izleyen videoların düşük görüntü kalitesine sahip olması pek çok internet kullanıcısının filmleri indirmeyi seçmesine kapı araladı. Düşük çözünürlükteki filmleri izlemek istemeyenler paylaşım programlarını kullanarak filmleri balakasayarlarına indirse de, bunun içinde dakikalar ve hem de saatlerce beklemek zorunda olunması keyifleri kaçırırdı. Film izleyerek keyifli zancakn geçirmek istediğinde beklemek zorunda kalmadan üstelik tam da istediği tarzda bir filmle hanede sinema keyfi yapmak isteyenler, artık HD seçenekleriyle film izleyebiliyor. Film izle sitelerinin arşivindeki HD kalitedeki filmlerin sayısı günden güne artıyor ve bu sayede de bu sitelerin takipçileri görüntü kalitesinden vazgeçmek zorunda kalmadan dilediği filmi hemen izlemeye koyulabiliyor. Yalnızca web tarayıcı kullanılarak balakasayara ekstra bir yazılım kurmaya gerek olmadan online sinema keyfi vaat eden film izle siteleri, arşivlerinde herkesin beğeneceği binlerce fark seçenek barındırıyor. Bu filmlerin ayrı ayrı kategorilerde listelenmesi olası olduğundan, herkesin beğendiği sinema tarzı doğrultusunda bir film seçmesi de kolaylaşıyor. Ayrı olarak online sinema sitelerinde paylaşılan filmlerin oylanabilmesi ve kullanıcıların da bu filmler ile alakali yorum yazabilmesi, kullanıcıya film seçerken büyük bir avantaj sağlıyor. İzlemek istenen film ile alakali hiçbir şey bilmeden ve filmi afişine göre değerlendirmek zorunda kalmayan kullanıcılar, online sinema sitelerinin arşivindeki filmler ile alakali yapılan yorumları değerlendirebiliyor ve kullanıcıların oylancaklarını asal alarak seçenek yapabiliyor. Yüksek çözünürlüklü ve seçeneke göre dublajlı veyahut altyazılı film seçenekleri sunan bu paylaşım sitelerinin arşivindeki filmlerin sayısı binlerle dile getirildiğinden, fark beğeniler doğrultusunda tüm kullanıcıların geniş seçeneklerden istifade etmesi da sağlanıyor. Bu şekilde binlerce film arasından seçenek yapan kullanıcılar beklemeye gerek olmadan yüksek çözünürlüklü filmleri izlemeye hemen başlayabilir ve filmleri izlemek için de ödeme yapmak zorunda kalmıyor. Bedava olarak hanesinizde sinema keyfi vaat eden bu sitelerin arşivlerinde daha da fazla yüksek çözünürlüklü film barındırması ile beraber online sinema keyfini seçenek eden internet kullanıcılarının sayısı da her geçen gün artıyor. Bir takım web siteleri kullanıcıların 3 boyutlu filmler bile sunabiliyor.
http://www.kralfilmizlet.com

wmaraci
reklam

Akademig Akademig hep aynı şeyler işte.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 79 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
bu yazıyı sen okudun mu?
BilgeDoktor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek internetcafeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yok ben okumadım yazıyı ama ben yazdım diyebilirim ;)
BilgeDoktor

kişi bu mesajı beğendi.

BilgeDoktor BilgeDoktor Web Designer & Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Programcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 29 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Akademig beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :D
Siteye gelince siteyi beğendim kabuspusu :)
kabuspusu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek internetcafeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
BilgeDoktor Eyw. Teşekkür Ederim
BilgeDoktor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al