wmaraci reklam

FUUY yeni/yeniden sizinle! Sitelerinizi tanıtın! İmleme yaparak bağlantı alın!

5 Mesajlar 557 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar,

FUUY, bilindiği gibi ilk olarak 2005 yılının mayıs 18 tarihinde açılmış olan bir İskoçya'da bulunan gayrimenkul sektörüne ait domain ismidir. Daha sonrasında ise 2010 yılının Haziran 19 tarihinde Apress temasıyla blog yayın hayatına başlamıştır.

• WordPress

• SEO & AMO

• Plugins

• Diğer

Hizmet unsurları dahilinde yayın hayatına uzun bir süre devam etmiştir. Fakat belirli sebep ve nedenlerden ötürü artık yayın hayatına ara vermiştir.

Tekrar'dan faaliyet göstermesi için süresi uzatılan FUUY.NET bundan sonraki yayın akışına Xyz forumları, Genel ticaret, Sosyal ağ ve Webmaster platformu çerçevesi altında yayın yapacaktır.

Asla! hiç bir forum sitesine rekabet olarak açılmamıştır. Kesinlikle amacımız yoktur. Tek hedefimiz belirli bir hedef kitleye ulaşmak, Genel bilgi paylaşımı konusunda faydalı ve yararlı konulara yer vererek yayın hayatına devam etmekte olan bir FUUY webmaster forum projesidir!

Sitelerinizi tanıtmak, Xyz kategorilerin de geniş bilgiye sahip olmak, Soru ve istek düşüncelerinizi belirtmek, Sektörler hakkında tartışmak için FUUY'u ziyaret edebilirsiniz.

Site Tanıtım işlemleriyle ilgili olarak "Site Tanıtım" kategorisine konu açabilirsiniz.
tescilpanel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

reklammahallesi reklammahallesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 15 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam forum sitesi sizin galiba. Bu kadar uzun sürede sitenin Bayaa büyümesi gerekirdi, açıkçası buna üzüldüm. Peki merakımı mazur görün. Vbulletin scriptini satın alırken acaba yatırırım çöpe gider gibi bir düşünce oluştu mu aklınızda? Veya bu yatırımdan ötürü pişman mısınız ? Sorum yanlış anlaşılmasın sadece merakımdan soruyorum, ben de vbulletin Scripti satın almayı düşünüyorum.

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Teşekkür ederim görüşünüz için fakat ben daha alalı 3 gün oldu tekrar okumanızda fayda var yeni kayıt. Geçmişi olan bir site olduğunu dile getirmiştim. ;)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
logo çok tanıdık geliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat