freelance iş ilanları

Gencfenerliler.org Açıldıııı Koşş

14 Mesajlar 1.456 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
yorum yazanlar espiri ile birlikte karışık bir cevap vermişler, sen neden bukadar hızlı parladın ki? profilinde beşiktaş avatarı, açtığın site fenerbahçe. Yorum yapanların aklına ufakta olsa mizahi birşey gelmiş, senin bu şekilde tepki göstermen saçma. Siten için belki o arkadaşlardan ufak çapta yardım alacaksın yada ufak çapta bilgi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
reklam

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

RealWest adlı üyeden alıntı

@Didimedya söylediğim şey mizah amaçlıydi insanları anlamadan bana hitap ettiğiniz şekilde hitap ederseniz sizi adam yerine koymazlar.

Benim adamlığımı sorgulamak sana düşmez, şayet ukala olmaya devam edersen adamlığından şüphe duymaya başlayacağım.

ysrsmhh adlı üyeden alıntı

Benimde mizah amaçlıydı, kırdıysam hakkınızı helal edin.

Hocam konu mizah da değil bunun farkında olmanızı rica ediyorum, hakkım helaldir bende sert davrandım sizde helal edin.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Allah'tan Galatasaray'ın bu tür şeylere ihtiyacı yok.

ola bilir hocam fb ihtiyacı olan onda olmaya bilir saygıyla selamlıyorum.

DarkJoueur adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayın ama ben samimi olarak söyledim bunu eleştiri maksatlı bir yorum değildi. Lakin siz eleştirene kadar. Sitenize de göz attım ve aynısını beşiktaş için düşünün derim fakat bu kadar yorumunuzu siz okuyun.

Hocam sizide saygı ile selamlıyorum, benim ihtiyacım olan bir proje değil arkadaşım açmış bende yardımda bulundum sponsor oldum, bu durumda onun bilgisi yok bu gibi işlerde yardımcı oluyorum.

fruzgar adlı üyeden alıntı

İş başka dostluk başka demişler. Ben galatasaraylıyım geçenlerde fenerli arkadaş için site yaptım ve hala güvenlik, bakım vs ara ara ben yapıyorum. Olabilir böyle şeyler :)

Tebrikler hocam ne mutlu size bize ki yardımcı olmaya çalışıyoruz, proje de yer aldığım için çok mutluyorum, benim kızdığım konu saygı kalmaması kim açmışsa açmış bir hayırlı olsun demeleri yeterliydi..

nokta adlı üyeden alıntı

yorum yazanlar espiri ile birlikte karışık bir cevap vermişler, sen neden bukadar hızlı parladın ki? profilinde beşiktaş avatarı, açtığın site fenerbahçe. Yorum yapanların aklına ufakta olsa mizahi birşey gelmiş, senin bu şekilde tepki göstermen saçma. Siten için belki o arkadaşlardan ufak çapta yardım alacaksın yada ufak çapta bilgi.

Sizide selamlıyorum hocam mahkeme kuruldu avukat eksikti hoşgeldiniz, buyrun size ne vereyim hocam daha gelecekler vardır siz kenarda durun da onlara da avukatlık yaparsınız, hocam olay benim hangi takımı tuttuğum ve hangi takım ile iş yaptığım değil mizah da değil konu yukarıda yorumlar altta halen çoğunluk seçiminizi kınıyorum..

MOD ARKADAŞLAR EĞER BU KONUYU GÖRÜYORLAR İSE BU KADAR DÜŞÜNCESİZ ARKADAŞLARIMIZIN OLDUĞUNU VAR SAYARAK KAPATILMASINI RİCA EDİYORUM.. TEŞEKKÜRLER.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Pirim yaptığının farkındasın? neyse umarım hiç bir yere gelemez web siteniz.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

RealWest RealWest WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
@Didimedya burası webmaster forumu web siteler tartışılır bilgi alınır bilgi paylaşımı yapılır ki arada mizahta yapılır söylediğim şey gayet normal bir şey iken saldırgan tavır alıyorsunuz ki dediğiniz gibi konu kapatılmalı eleştiriye veya diğer yorumlara kapalıysan zaten bu konuyu açman yanlış.
cgrclk

kişi bu mesajı beğendi.

Webdahisi.com Güncel Teknoloji
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al