wmaraci reklam
lidertakipci

GencGrafikerler.Com Yayına Devam Ediyor!

5 Mesajlar 942 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba GençGrafikerler,

Sitemiz uzun süredir kapalıydı, bunun sebebini facebook sayfamız üzerinden de açıklamıştım fakat tekrar açıklamakta fayda var, kısa geçeceğim..

Host şirketimiz battı ve sitemiz kapandı, benim elimde yedek olmayınca açamadım siteyi tekrar hostcuya ulaştım beni ilk başlarda oyaladı fakat daha sonra gerçeği söyledi, sitemizin yedeği şu an başka bir firmada ve firma sitemizin yanında bulunan diğer sitelerin yedekleriyle beraber 500 TL istiyormuş bulunduğu süre parası, hostcu bulmaya çalışacağını söyledi.. 3-4 gün için de para bulunmazsa sitenin yedekleri silinecekmiş, benim de umudum iyice kaybolduğu için siteyi tekrar açtım bu sefer daha iyi yerlere geleceğiz umarım.

Detaylı açıklama şurada mevcut: http://www.facebook.com/GencGrafikerler/posts/285471194887364

Neyse velhasılkelam dün gece bilgisayarımı karırtışırken bir yedeğe rastladım ve kurdum siteye 23 tane makale & ders’i kurtardım, videolu dersler youtube’da olduğundan oradan yaklaşık 10-13 tane daha ders ekleyeceğim ve 30-35 tane makale olacak, kısa süre içerisinde eskisinden daha iyi olacağımızı umuyorum, sistemden tüm yazıları sildim, konuların düzenlenmesi gerekli, FTP yedeği olmadığı için resimler görünmüyor vb. sorunlar var, bunları düzeltip yazıları&dersleri eklemeye başlayacağım ve kısa süre de yeni derslere de başlayacağız.. Sitenin kapalı kaldığı süreçte bana yardımı dokunan herkese teşekkür ederim..

Bu duruma çok üzülsem de eskisinden daha iyi olacağını düşünerek ve büyük bir gayretle çalışmalara başladım, hayırlısı buymuş bundan sonra daha dikkatli olacağım.

İyi akşamlar, esen kalın…
Cengizhan YILDIZ

Kaynak: GencGrafikerler.Com Yayına Devam Ediyor!

wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş olsun öncelikle ve sonra ise hayırlı olsun.
cngzhnyldz

kişi bu mesajı beğendi.

BlackCat BlackCat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Yeniden hayırlı olsun cengiz. Eski yedeği yüklemen iyi olur. Hiç yoktan iyidir :) Başarılar kardeşim.
cngzhnyldz

kişi bu mesajı beğendi.

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler hocam hayırlısı inşallah,

@BlackCat, Bilal abi valla çok iyi oldu hevesim biraz kaçmıştı ama şimdi istekliyim, sağol abi :)

wmaraci
wmaraci

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
Geçmiş olsun, hayırlı olsun..
cngzhnyldz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al