wmaraci reklam

Genel Forum Tutmaz Diyenlere İnat...

43 Mesajlar 5.008 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)

vBasic adlı üyeden alıntı

ipb kullanan veya xenforo kullanan hiç büyük bir forum görmedim maalesef, bana kalırsa işin üstadları vbulletin'dan vazgeçmiyor hem türkçe destek siteleri oldukça fazla :)

Yüzlercesi var ipb ve xF kullanan :)
Sadece Türkiye'de yaygın değil

wmaraci
reklam

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz sert bir giriş yapmışsınız :) Genel forum tutmaz derken rakiplerinizin farkında olmanızdan bahsetmiş olabilirler mi? Birde isim biraz enteresan olmamış mı? İlla ki inatçı olun, sürdürün, fakat sizde bir fark görmeli kişiler. Bu konuda bir açıklama yapsaydınız keşke. Mesela Forum Dalga olarak diğerlerinden farkımız ..... bunlardır şeklinde.

Şunu sorayım, diğerlerinden ne farkınız var ki biz ziyaretçiler forumunuzda vakit geçirelim?
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Üzülerek bende geçmiş olsun diyorum.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Bu site başlamadan bitecek, geçmiş olsun.

wmaraci
wmaraci

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Biraz sert bir giriş yapmışsınız :) Genel forum tutmaz derken rakiplerinizin farkında olmanızdan bahsetmiş olabilirler mi? Birde isim biraz enteresan olmamış mı? İlla ki inatçı olun, sürdürün, fakat sizde bir fark görmeli kişiler. Bu konuda bir açıklama yapsaydınız keşke. Mesela Forum Dalga olarak diğerlerinden farkımız ..... bunlardır şeklinde.

Şunu sorayım, diğerlerinden ne farkınız var ki biz ziyaretçiler forumunuzda vakit geçirelim?

Hocam zaten site açılalı 3 gün oldu forum daha dolgun değil, eski forum tadını bilirsiniz bizde o aromayı getirmeye çalışacağız :)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Tema ve site genel olarak gayet güzel fakat üzülerek söylemem gerekirse genel forumu bu zamanda tutturmanız imkansız denecek kadar zor.

Yine de başarılar dilemek düşer tabi bize. :)
Kahnweb

kişi bu mesajı beğendi.

Ladone Ladone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek pazarlama - tercüman
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 116 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Hayırlı olsun :)

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

vBasic adlı üyeden alıntı

Hocam zaten site açılalı 3 gün oldu forum daha dolgun değil, eski forum tadını bilirsiniz bizde o aromayı getirmeye çalışacağız :)

Farkınız eski forum tadını sağlamak mı? Şuan onu sağlamış olanlar var. Benim demek istediğimi anlamadınız sanırım. Şöyle sorayım, Forumdalga'nin ne artısı var wmaracında yada ceviz'de olmayan. Ki bunlar sadece birer örnek, daha bir sürü. Heves kırmak veya caydırmak değil niyetim, sadece hedefin olursa ve farklılık yaratırsan, tercih edilirsin. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Şuan burada öyle bir şey söyle ki, diğer platformlarda olmasın.

Şunuda unutma, Atakan'ın da dediği gibi şuanki durumda işin inanılmaz zor. Dikkat edersen, büyük platformlardan ayrılan kişiler dahi platformlar kurmaya çalıştıklarında epey zorlanıyorlar ki çevreleri çok geniş olan insanlar bunlar. Hani senin Cem Yılmaz bile bizde takılıyor demen lazım ki "hadi ya" diye şaşırsın insanlar :)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
elimden şu güne kadar onlarca forum sitesi geçti hepsinide büyüttüm hepside gelişti yeri geldi devir ettim yeri geldi sattım yeri geldi sinirlendim herşeyi bıraktım forum sektörü gerçekten zor sektör ayrı ayrı uğraş veriyorsun yolun açık olsun forum işleri 2005-06 yıllarında bayağı yaygındı millet takılacak forum arıyordu fakat şimdi herşey oyunlara döküldü en azından o senelerde forumda paylaşımlar tartışmalar yapılıyordu yaşım o günlerde 14-15 olması lazım :) çok güzel gnlerdi rank almak için açtığımız konuların zevki heyecanı tartışmalar çok keyifliydi öyle bir ortam bulacak forum arayışı içine girdim wmaracı cıktı birçok kişiyle konuştum tartıştım tanıştım hatta buluşma günü düzenledik konyada bunlar forum geleneğidir zevklidir :) ha şimdi soracak olursan forumdan bıktınmı diye hayır :D 2 adet forum sitem var ve şuan 80bin küsür üyesi var birisinde diğerisi yeni 4-5 aylık :) ne diyeyim hayırlısı olsun

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Kaliteli moderatörler almanız lazım seo tema çalışmaları yapılmalı ve kesinlikle bir farkınız olmalı :)
cnkymz

kişi bu mesajı beğendi.

ChuckBartowsKi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al