wmaraci reklam

Gerçek ödül dağıtan siteme yorum yapar mısınız?

10 Mesajlar 934 Okunma
wmaraci reklam

ifyavuz ifyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,

Tıklama sayısına göre hediye dağıtan bir site açtım. Bir bakar mısınız? Fikirleriniz önemli. 1 ay olacak açalı. Daha ne yapabilirim, hitimi nasıl arttırabilirim diye fikir istiyorum sizden.

Tikmania.com

Sistem biraz yarışma gibi işliyor. En çok tıklayan hediyeyi kazanıyor. Referans olarak link paylaşan yada siteye üye getiren tıklamada fazla puan alıyor falan. Güzel hediyeler seçmeye gayret ediyorum.

wmaraci
reklam

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
daha önce hiç rastlamadığım bir site fikri. başarılar.

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Aslında böyle siteler çok fazla geziyor internette ama %99'u surveyli ya da scam site olduğu için diğer sahte siteler sizin sitenizin de adını lekeletebilir. Başarılar siteyi kullanmaya başlıyorum ve referans fikri güzel olmuş.

Bir iki önerim var:
"Üyelerinizin toplam tıklamasının %20 si hanenize yazılır."
yerine
"Üyelerinizin toplam tıklamasının %10'u hanenize yazılır, sizin tıklamanızın da %1'i üyelerinizin hanesine yazılır."

Tarzı bir şey olabilir. İnsanları ref linkine tıklamaya teşvik etmek için. İnsanlar da o reften üye olmazlarsa bir şey kaçıracağını düşünerek üye olabilir bu da hem referans zincirinin sahibine hem de size katkıda bulunur.

Ayrıca en çok tıklama yapan kişinin adı belirtilmeden tık sayısı yazılabilir. Bu sayede insanlar bu sayıya ulaşmaya çalışır.
BySantos

kişi bu mesajı beğendi.

BySantos BySantos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 65 / 30
  • Ticaret 1, (%0)
Poi Hocam bu siteler hakkında bilginiz var galiba.

Şimdi bakıyorumda herkes tıklıyor , ama nereye kadar tıklıyor?

Bunun bir vakti veya sınırı yok mu?

Mesela örnek veriyorum 10 dakikada en çok tıklayan gibisinden.

Nasıl işliyor?

"Asıl Önemli Olan Elimizdekiler Değil,Aklımızdaki Yaratıcılıktır."
wmaraci

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
BySantos
Hocam bu siteler hakkında bilgim yok aslında. İlk defa bu tarz bir site görüyorum. Söylediğiniz doğru ama site sahibinin sitesinde ne zaman en çok tıklayanı belirleyeceğini yazması lazım.
BySantos

kişi bu mesajı beğendi.

mertus mertus Graphic Designer Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 87 / 41
  • Ticaret 56, (%100)
ifyavuz Bu tıklama işini otomatiğe bağlamanın çok yolu var, 2-3 kod bilen biri bile rahat yapar, onu geçtim elinde 50 TL'lik macro faresi olan biri çok rahat birinci olur her türlü :)

Diğer yandan, site reklam popuplarından açılan sahte sitelere benziyor, o nedenle tasarımı biraz geliştirip daha inandırıcı bir hamle yapmanzı gerekiyor :)

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı şekilde evet Mouse Recorder programı kullananların kazanmaması için butonu küçültüp her tıklamada yer değiştirmesi gibi bir hamlede bulunabilirsiniz

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Hepsini okudum.

mertus butonun yerini sürekli değiştirmek mantıklı teşekkürler. İlkten düşünmüştüm ama sonra vaz geçmiştim. Kodla gelinmesi için kendimce bir yöntemim var. Her saniye değişen bir bilgi yazılıyor ve kontrol ediliyor. Tasarım konusunda pek iyi sayılmam açıkçası. Elimden geldiğince işte.

BySantos teşekkürler. Süre bilgilendirmesi konusunda çalışmayı yapacağım. Haklısınız. Bende şimdi alıcı gözüyle bakınca karadelik gibi belirsiz bir sistem gördüm :)

Poi Referans konusunda verdiğin fikir için sağol. Referans ile gelme hevesi oluşur haklısın. Diğer fikirde ise pek sıcak kalmadım. Yani belli bir tıklama kotası olsun. O kadar tıklansın demişsin sanırım. Doğru anladıysam güzel gelmedi. Kota koymak falan zorlamak ne bileyim. Girsin tıklasın alsın canım :)))

Yorumlar için çok sağolun ya teşekkürler. Bu hafta sanırım hepsini halletmiş olurum. Daha aklına fikir gelen varsa çok sevinirim.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
@ifyavuz Ben kota koymak dememiştim ama olsun :) Galiba en çok tıklayan kişiyi göstermeyi yanlış anladın. Ben diyorum ki sitede toplist gibi bir şey olabilir. En çok tıklayan, kaç kere tıklamış gibi bilgiler.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Poi
O skor alanında var zaten :))) Sadece tam isim soy isim göstermiyorum. O kadar deşifre etmeyeyim dedim :)))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al