wmaraci reklam

Günlük İddaa Tahminleri

11 Mesajlar 1.451 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sanilya Sanilya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba

Bloğumda günün oynanacak futbol ve basketbol maçlarını analiz yapıp herkesin anlayacağı bir dille kullanıcılara sunmaktayım.

Bloğumu ziyaret edip olumlu ve olumsuz görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Bloğumu geliştirmek ve daha iyi hale getirmek için görüşünüze ihtiyacım var benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.

Bloğum :

wmaraci
reklam

nuriozkanads nuriozkanads WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben senin yerinde olsam şöyle yapardım blogun alan adını iddatahminleri.com alınmışsa eğer veya iddia-tahminleri.blogspot.com yapardım buaraya kadar güzel site adı da iddia tahminleri olurdu bu da 2 öneri şimdi asıl öneriye geldim hocam günlük değil de iddia haftalarını komple yapar hepsini bir kaç gün önceden girerdim yani tek yazı tüm tahminler mesela 09-14 kasım başlığını atardım google da şu şekilde görünürdü 09-14 kasım - iddia tahminleri
Bu sayede aramada ziyaretçi gelirdi günlük tarih yazılan tahmin değil de toplu tahmin olması daha güzel olur du ve güven sağlardı
Sanilya

kişi bu mesajı beğendi.

https://yerliotomobil.org/

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
nuriozkanads değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Sizin dediğiniz alan adlarının çoğu bulunuyor ilk başta amacım o şekildeydi uygun isim bulamayınca arkadaşımın önerisi ile bets030 adıyla açtım. Toplu olarak girilmesi güzel fikir dediklerinizi not aldım uyguluycam tekrardan teşekkür ederim.

• Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Aynen hocam isim konusu alınmış veya fazla diyorsanız eğer de kendinize has bir marka oluşturun o zaman derim. Yani By İddia veya Tahminci Kral veya Tahmin Man vs türevleri üzerinden de gidebilirsiniz. 😊 iyi çalışmalar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Sanilya Genel anlamda iyi zaman geçtikçe daha da geliştirilebilir, çok fazla etiket kullanmışsınız bence ya kaldırın ya da görünmesin etiketler... sosyal medyaya ağırlık verin, twitter ve instagram faydasını görürsünüz... keşke ismini bets030 değil de Türkçe anlamı olan marka olabilecek bir isim seçseydiniz... Başarılar...

nuriozkanads hocam bu bana çok mantıklı gelmedi belki bir hadi bilemedin iki gün önceden maç tahminlerini yazarsın ancak bu işi ciddi anlamda yapacaksan 1 hafta önceden vermek son kullanıcı açısından ciddiye alınmayacaktır. Son dakika gelişmeleri, kadro, oyuncu değişiklikleri vs vs maç sonucuna etki eden faktörler sonuçta..
Sanilya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
aries değerli zamanınızı ayırıp bloğum'u incelediğiniz için teşekkür ederim. Etiket kullanma sebebim Google aramalarında faydası olur diye ilgili ne varsa etiket olarak ekliyorum. Sosyal medya ağırlık çok veriyorum özellikle Twitter, gelen ziyaretçilerimin çoğu ordan gelmekte. Şuan için isim arayışındayım güzel bir şey bulduğum zaman alan adı satın almayı düşünüyorum. Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için tekrardan teşekkür ederim.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Sanilya blogun için domain arayışın varsa gerçekten imzamdaki domainlere bakabilirsin....

• Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
aries teşekkür ederim inceliyicem eğer karar verirsem sizinle pm üzerinden görüşürüm.

orgeren34 orgeren34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversiteli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 124 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
dm bakar mısın kardeşim

• Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Sanilya adlı üyeden alıntı

aries değerli zamanınızı ayırıp bloğum'u incelediğiniz için teşekkür ederim. Etiket kullanma sebebim Google aramalarında faydası olur diye ilgili ne varsa etiket olarak ekliyorum. Sosyal medya ağırlık çok veriyorum özellikle Twitter, gelen ziyaretçilerimin çoğu ordan gelmekte. Şuan için isim arayışındayım güzel bir şey bulduğum zaman alan adı satın almayı düşünüyorum. Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için tekrardan teşekkür ederim.

Birşey eklemek istiyorum. Yine demişsin ya etiket ekliyorum ne olursa diye şu an blogger blog da o etiketleri indexe açmamışsn yani aramada asla görünmez etiketler robots.txt içinde disallow/search var ya onu silmeden indexe açılmaz haber vereyim dedim. Yani şu an sadece sitene gelenler o etiketi görüyor sadece bilgi vermek istedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al