lostyazilim

Hadi Sitemiz Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın :)

13 Mesajlar 1.716 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Theonur Theonur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Muhasebe - Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
SeoDaddy Görüşlerinizi Dikkate Aldığımı Bildirmek İsterim Ve Çok Teşekkür Ederim En Azından Görüşünüzü Paylaştınız...

Kopya İçeriğe Destek Konusuna Gelirsek Yani Benimde Biri Yazdığım Üstünde Alın Teri Döktüğüm Birşeyi Alırsa Bende Hoşlanmam Lakin Ben Siteyi Açtıktan Sonra İçerik Üretme Konusunda Pek Aktif Değildim Hala Daha Değilim Bende İçeriği Alabileceğim Yerleri Araştırdım Ve Yazı Sonlarında Kaynağı Belirttiğim Siteden Almaya Karar Verdim Sonra Kendilerine Mail Gönderdim Olayı Açıkladım Kaynak Belirteceğimi Vs Sonrada İçerikleri Eklemeye Başladım Çok Fazla Söyledim Ama Sadece Sevdiğim İçin Yapıyorum Hit Olsun Blogum Çok Büyüsün Herkes Tanısın Diye Değil Buradan Bir Gelirde Sağlamıyorum :)

wmaraci
reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Kaynak belirtmeniz ve maddi kazanç sağlamıyor olmanız bu projenin etik tarafı. Ama gelecekte sitenin ne konuma geleceğini bilemeyiz. Sonuçta bir web sitesi bu. Tüm dünyaya açık bir platform. İşim gereği bu tip projeleri desteklemiyorum, çünkü üretim yok. Benim işim üretmek, faydalı olmak, yaratıcı olmak, insanlara kaliteli bir hizmet sunmak. Yoksa "kapatın bu siteyi" dediğim yok. Görüşlerimi belirtmekten de geri kalmadım ayrıca :) yorum yazmayabilirdim de..

Bol şans, trafiğiniz bol olsun.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
Sadelik Kalitedir. Çok beğendim :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al