freelance iş ilanları

Havadan Çekim Drone Kiralama Uzmanı 34FlyCam.com

6 Mesajlar 790 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ardaertugrul ardaertugrul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek havadan görüntüleme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bugüne kadar yaptığımız sayısız havadan çekim işi ile adımızı sektörde her zaman lider firma olmaya devam ediyoruz.

Drone kiralama gibi spesifik bir işlemi kendiniz drone alıp işimi çekerim düşüncesi ile başlayıp sonrasında üzülmeyin. Havadan Çekim tam anlamı ile bizim işimiz. Fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla doğru orandadır ancak vergi ödemeyen fatura kesmeyen ŞAHISlarla kıyaslanamayacağımızda bi gerçektir. 300-500TLye havadan görüntü alıcam düşüncesi ile şahısları çağırıp sonrasında üzülmeyin.

Her işin bir emeği var ve biz gerçekten emek sarfediyoruz.Sadece kiralık drone hizmeti vermiyoruz. Yaptığımız iş iyi olsun müşterilerimiz mutlu olsun diye elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz.

Eğer sizinde havadan çekim ihtiyacınız olursa çekinmeden arayın veya iletişim formumuzdan talep doldurun.Mutlaka memnun olucaksınız.

Site Bilgileri

www.34flycam.com
www.facebook.com/34flycam
www.instagram.com/34flycam
www.twitter.com/34flycam
www.youtube.com/34flycam

Sosyal Medyadan da bizi beğenirseniz memnun oluruz :)

www.34flycam.com
www.twitter.com/34flycam
wmaraci
reklam

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba;

Öncelikle bu işlerden anlamadığımı belirterek başlayayım. O yüzden teknik olarak bir yorum yapamayacağım fakat gözüme hoş gözükmeyen bir nokta oldu, bahsetmeden geçmek istemedim.

Çekimlerinizi çok beğendim. Bir izleyici olarak videolarınız tatmin edici düzeyde fakat bazen kamera ani bir hareketle hafif 5 veya 10 derece kadar sağ sol yapıyor ve sonra düzeliyor. Sanki ortayı tutturmaya çalışır gibi. Bu beni rahatsız etti ve akıcılığı bozduğunu düşünüyorum. Buna dikkat etmenizi öneririm.

Onun dışında diyeceğim bir şey yok. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bereket versin. Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim.
ardaertugrul

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

BCanKARA adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Öncelikle bu işlerden anlamadığımı belirterek başlayayım. O yüzden teknik olarak bir yorum yapamayacağım fakat gözüme hoş gözükmeyen bir nokta oldu, bahsetmeden geçmek istemedim.

Çekimlerinizi çok beğendim. Bir izleyici olarak videolarınız tatmin edici düzeyde fakat bazen kamera ani bir hareketle hafif 5 veya 10 derece kadar sağ sol yapıyor ve sonra düzeliyor. Sanki ortayı tutturmaya çalışır gibi. Bu beni rahatsız etti ve akıcılığı bozduğunu düşünüyorum. Buna dikkat etmenizi öneririm.

Onun dışında diyeceğim bir şey yok. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bereket versin. Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz hangi videoda kaçıncı saniye söylerseniz açıklamaya çalışırım. Bazen yönetmen istekli yaptığımız şeyler olabiliyor.Bazı hatalarımız da tabiki olabilir asla kendimizi biz hata yapmayız gibi lanse etmiyoruz. Hatalarımız olabilir ama hepsini telafi edebilir ve müşterilerimizi üzmeyiz.

Yakın geleceğin en prestijli işlerinden biri bu. Çekim dışında bir çok sektörde de kullanılıyor. Takip etmenizi öneririm aynı zamanda da çok zevkli bir hobi.Tabi bizim ki gibi büyük cihazlarla değil de daha ufak keyfi uçurulan aletler ile :)

www.34flycam.com
www.twitter.com/34flycam

• Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Benim mesleğim gereği havadan haritalama modelleme işleri için de kullanıyoruz fakat ben işin alet detayı kısımını pek bilmiyorum. Bu konuda hiç çalışmadım. Dediğim durumlar üsküdar videosunda birkaç yerde var ama şuan tekrar izleme imkanım yok. Olduğu zaman eğer unutmazsam bakayım.
ardaertugrul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamdır görüşmek üzere. Bir de bir ilçenin haritasını oluşturmak için havadan kaç metre yukarıdan çekmek lazım ? Bir iş var bana sordular ama bilmiyorum.1000 metreden daha fazlaymış galiba

www.34flycam.com
www.twitter.com/34flycam

• Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
ardaertugrul bunun hesaplamaları var bu yapacağınız haritanın ölçeğine göre değişir. Ekipmana göre değişir. Oluşturulacak harita ölçeğinin belirlenmesinden sonra resim boyutu hesaplanır daha sonra resim boyutu ve objektifin odak uzaklığından yararlanarak uçuş yükseklikleri belirlenir. Kullanılan kameralar standart kameralar değil. Metrik kameralar ve tüm değerleri(iç yöneltme elemanları vb.) bilinen kameralar kullanılır. Bu sayede ölçüm yapılabilir. Böyle olmadıktan sonra kameranın bir milyar piksel çözünürlüğünde olması da 10 mp çöz. olması da fark etmez. İkisi de kullanım dışı kalır.

Bu konular öyle alelade öğrenilecek meseleler değil. Detaylı bilimsel çalışma ve eğitim süreci gerekiyor. Fakat ön bilgi edinmek isterseniz eğer Hava Fotogrametrisi başlığı altında uçuş planı hazırlanması konularını araştırabilirsiniz.
ardaertugrul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al