wmaraci reklam

Hayalimin 2.adımı da tamam Forum açtım.

6 Mesajlar 697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese Merhaba,

Üstadlara ve normal kullanıcılara hitaben yazıyorum.

Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben bordrolu bir çalışanım çoğumuz gibi. Turizm ve gezi üzerine bir portal kurma hayali içerisindeyim.

Hikayem geçen sene mayıs ayında başladı. Önce wix üzerinden bir blog oluşturdum kendime. Burada 2-3 ay kendi kendime takıldım. 15-20 tane yazı yayınladıktan sonra wix sisteminin bana hitap etmediğini anladım ve araştırmalarım neticesinde Wordpress ile tanıştım.

Tabi bunların öncesinde bir domaine ihtiyacım olduğunu anlayarak satın aldım. Ardında birde hosting diye bir şey olduğunu anladım. Bunları yaptıktan sonra justfree sitesinden bir tema beğendim ve temmuz 2017 de ilk adımımı attım ve gezelim.me ilk adımlarını atmaya başladı.

Bu süreçte gerçekten ailem olarak gördüğüm wmaracıda çok güzel bilgiler edindim ve çok iyi kişilerle tanıştım. Zaten bu süreçte de themeforest diye bir sitenin varlığından haberdar oldum. Burada 90 liraya bir tema satın aldım. Kara cuma kampanyası zamanıydı ve kurlar bu kadar yüksek değildi:) Biraz şanslıydım. Hala gezelim.me adresinde kullanmaktayım.

Ardından radikal kararlar alarak bir taraftan gezerken bir taraftanda yazıyordum. Fakat yazılarımın istediğim uzunlukta ve tatmin olmadığını anlayarak yaklaşık 80 yazımda revizyona gidip iyleştirmeler yaptım.

Neyse bunların yanı sıra hayalim olan bir turizm forumu kurmanın yollarını arıyordum. Yine sağolsun wmaracı çok destek oldu. mybb kullanarak bir forum açtım fakat çok karmaşık geldi ve bu fikirden vazgeçerek tekrar wordpress temelli bir forum nasıl kurarım sorularının yanıtlarını ararken kendimi bir an forum.gezelim.me çatısı altında buldum.

Logosundan ayarlarına gördüğünüz her bir şey kendi emeğimle oluştu. Sizlerden tek ricam çok acımasızca olsa bile yorumlarını esirgememeniz. Tabi 3-5 arkadaş üye olursa çok mutlu olurum. Lütfen beni yanlış anlamayın amacım kullanıcı bulmak değil sadece 3-5 kişinin üyeliği beni çok ama çok motive edecektir.

Çok fazla uzattım sanırsam.Merak ettiğiniz konuları sormanızı rica ediyorum. Siteye BURADAN ulaşabilirsiniz.
Okanisik emrecelen ozkanmat

kişi bu mesajı beğendi.

www.gezelim.me
wmaraci
reklam

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Çok başarılı buldum. Güzel iş çıkarmışsın ortaya temanda çok güzel. Başarılarının devamını dilerim.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Gayet güzel olmuş. Domain de oldukça kullanışlı ve akılda kalıcı olmuş bence. Başarılar..

-Bura komple benim.

emrecelen emrecelen Uğraşıyorum. Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci Aday Adayı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 79 / 116
  • Ticaret 34, (%94)
Çok başarılı hem blogunuz için tema seçimi hemde forum için akşam eve geçtiğim zaman mutlaka kayıt olacağım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
hayırlı olsun

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

www.gezelim.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al