wmaraci reklam

HizliSorgu.com Ücretsiz Logsuz Whois Kontrol

2 Mesajlar 329 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SABYA SABYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

Site: hizlisorgu.com

Öncelikle belirtmeliyim ki hizlisorgu.com kesinlikle log tutmamaktadır ve yayın hayatı boyunca asla log tutmayacaktır.Kendimin de bizzat Whois sitelerinden yaşadığım sorunlar,cache almalarından dolayı kaçırdığım domainler ve belirli aralıklar ile aynı alan adını sorgulama işlemlerimin limitlendirilmesinden memnun değildim.Bu yüzden sizlerin ve kendimin basit,stabil,hızlı bir şekilde kullanması amacı ile hizlisorgu.com'u açmış bulunmaktayım.

Peki hizlisorgu sadece Whois sorgulaması mı yapacak ?
Hizlisorgu şuanda sadece beta'dır.Başlangıçta whois sorgulaması ekleyip ilgiye göre diğer alexa rank,backlink analiz,moz sorgulaması vs gibi daha bir sürü özelliği bünyesine katacaktır.

Hizlisorgu'yu kullanan tüm herkese teşekkür ederim. Log tuttuğumuzu düşünüp bunu ispatlayan kim olursa olsun kendisine 20.000 TL vereceğimi garanti ediyorum.Sistemde veritabanı dahi yada .txt dosyası bile yoktur.

Herkese teşekkür ederiyor,yorumlarınızı önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıyetten direk kayıt firmalarının whois serverlerinden aldığı için bilgileri sürekli güncel şekilde cache almadan çekmektedir.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

makalecibaba makalecibaba Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Edebiyatçı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 6 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler hizmet adına :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al