wmaraci reklam

Hukuksal Bilgiler için Web Sİtesi

8 Mesajlar 745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

medenigenel medenigenel WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba
hukuksal bilgiler, adalet bölümü ve hukuk fakültesi için ders notları aynı zamanda günlül hayatta işe yarayacak hukuki bilgiler için açmış olduğumuz sitemiz

www.medenigenel.com

sitesini ziyaret edip eleştirilerinizi bildirir misiniz? Ayrıca google adwordse başvurulsa reklam alma ihtimali nedir?

wmaraci
reklam

epicsosyal epicsosyal Dijital Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Mühendis
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,
LÜTFEN OKUYUN VE YORUM YAPIN

************** diye tabir ettiğim kişi hem dolandırdı.Hem forum içi paramı vermedi diye iftira attı.

Geçelim şimdi orasını

Konu: Bakiye takastı.Ben ona ininalden para atacaktım o bana paparadan 90 tl atmamı bekledi. Bende 50 TL Sonra diğerleri dedim.

Attım çünkü TC kimlik onaylıydı(site içi) Meğersem başkasının üzerine onaylamış.

Forum yönetimi isterseniz ben suç duyursunda bulunurum.Size ihtiyacımız olursa 20 dk ifade verirsiniz tarzı bir şey dedi.

Yani nasıl kanıtlyabilirim ki ? Konuşmalar ve ekran görüntüleri yeter mi ? Parayı gönderdiğimi nasıl kanıtlarım.Olaya ininalde mi şahit olacak.

Sizce ne yapmalıyım ?

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
hocam tema çok uyumsuz malesef ve de siteye tam özen verilmemiş (profesyonellikten uzak bir web tasarım ) var

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)

epicsosyal adlı üyeden alıntı

Merhaba,

************** diye tabir ettiğim kişi hem dolandırdı.Hem forum içi paramı vermedi diye iftira attı.

Geçelim şimdi orasını

Konu: Bakiye takastı.Ben ona ininalden para atacaktım o bana paparadan 90 tl atmamı bekledi. Bende 50 TL Sonra diğerleri dedim.

Attım çünkü TC kimlik onaylıydı(site içi) Meğersem başkasının üzerine onaylamış.

Forum yönetimi isterseniz ben suç duyursunda bulunurum.Size ihtiyacımız olursa 20 dk ifade verirsiniz tarzı bir şey dedi.

Yani nasıl kanıtlyabilirim ki ? Konuşmalar ve ekran görüntüleri yeter mi ? Parayı gönderdiğimi nasıl kanıtlarım.Olaya ininalde mi şahit olacak.

Sizce ne yapmalıyım ?

Bu miktar para için uğraşacaklarını zannetmiyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

FuryQaos adlı üyeden alıntı

hocam tema çok uyumsuz malesef ve de siteye tam özen verilmemiş (profesyonellikten uzak bir web tasarım ) var

önerebileceğiniz bir tema var mı

• Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

epicsosyal adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Geçelim şimdi orasını

Sizce ne yapmalıyım ?

50 tl için uğraşmayın ispat edersiniz ama hem zaman hem para harcamak zorunda kalacaksınız. Bundan sonra birine para gönderdiğinizde bankadan gönderin ve açıklama kısmına ne için gönderidiğinizi yazın. Kişinin bilgilerini de tam alın. İşiniz yapılmazsa o zaman açıklama kısmında yazmış olduğunuz para gönderme sebebinin gerçekleşmediğini sunar icradan paranızın faiziyle geri alınmasını sağlarsınız
epicsosyal

kişi bu mesajı beğendi.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
İsterseniz size küçük bir ücret karşiliği yardim ederim , kullanacağim tema ile genel olarak ne yapacağimiz konusunda bana özel mesaj atarsaniz size geri dönüş yaparim

vizyonbilisim vizyonbilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** U**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
FuryQaos Arkadaşın söylediği gibi tema biraz blog haberleri gibi görünmekte ilk başta, bnde düşüyordum bu tarz bir çalışma, biraz incelediğim lısanslı bir kaç tema görmüştüm. FuryQaos in önerileri olursa bnde bakabilirim..

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al