freelance iş ilanları

İlham Kaynağı Tasarımlar

5 Mesajlar 649 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Site Adı: Creafe
Site Adresi:www.creafe.net
Açılış Tarihi: Aralık 2014
Kullanılan Yazılım Dili: WP
Site Açıklaması: Sitemiz ağırlıklı olarak grafik tasarım ve fotoğrafçılık üzerine kurulu. Birkaç belirli şablon var ve bu şablonlara göre içerik üretiyorum. Örnek vermek gerekirse, ilham kaynağı bölümü var, bu bölümde logo tasarımları, fotoğrafçılık vb alt başlıklar var. Logo tasarımları bölümünde her içerikte ayrı bir konu seçip (mesela inşaat logoları, bebek logoları, vb) bu konu ile alakalı tasarlanmış, dünya çapında en iyi tasarımları sergiliyorum. ADı üzerinde ilham kaynağı. Fotoğrafçılık bölümünde en iyi fotoğraflardan en dikkat çekici fotoğraflar paylaşıyorum.

Bunun haricinde makale kısmı ve grafik çalışmalar kısmı var. Makale kısmı adı üzerinde, tasarım üzerine makaleler yazıyorum. Grafik çalışmalar kısmında ise tasarımın kenarından bulaşan herkesin ihtiyacı olacak bıçak izi, vektörel şablonlar vb gibi kendi hazırladığım çalışmaları ücretsiz paylaşıyorum. İleriye doğru video dersler de eklemem planlarım dahilinde.

Tasarım dünyasına farklı bir pencereden bakmak isterseniz sitemize beklerim.

wmaraci
reklam

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
İçerik kısmı tekli veya 2'li olursa daha iyi olur bence. 3'lü olunca çok ufalmış resimler ki olayımız resim. Bende bir hevesle başladım ama vakit olmadı devamı gelmedi, biraz gezin istersen ama demo halinde kaldı diyebilirim. Graphichard.com

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Site yeni olduğundan şuan açıkçası deniyorum görünümleri , hangisi daha güzel durursa onunla devam edeceğim. Önerini dikkate alıyorum akşam bi ayar çekeyim. Benim site yerel bir site , belirli bir çizgide devam etsem açıkçası istediğime ulaşırım. Senin site biraz daha global, gfxtra tarzı, çok emek ister o :)

Ubeyd Ubeyd ubeyd değil ubeydullah Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 24 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
başlıkların uzun olması bir grafik tasarımı sunan site için biraz acayip olmuş.. grafik tasarım :ilham kaynağı tasarımlar sunmak için site tasarım ve dizaynına da önem vermeniz gerekir gibi düşünüyorum

Bir Kişisel Blog Yazarı: adamkarga.net
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Ubeydullah hocam, başlıkların o şekilde olması gerekiyor onun üzerinde epey düşündüm. Ancak siz söyledikten sonra dikkatimi çekti, başlıkların puntosu büyük ve anasayfada Ender hocamın dediği gibi 3 row olduğundan sıkışık duruyor, bu da görünümü bozuyor. Bu tema kodlamasının düzgün olması ve açılış hızı nedeni ile tercihimdi ama şu ara tekrar tasarımı ve kodlaması güzel bir tema arayışındayım

Ek Olarak: http://www.creafe.net/illustrator-dersleri-cilek-ikonu-tasarimi/

Çilek ikon tasarımı

Ek Olarak: Yaratıcı logo tasarımları :

http://www.creafe.net/category/logo-tasarimlari/

Ek Olarak: Agar.io :

http://www.creafe.net/son-gunlerin-popi-oyunu-agar-io-nedir-nasil-oynanir/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al