wmaraci reklam

İngilizce siteme organik trafik nasıl çekerim

9 Mesajlar 955 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hayalpres Hayalpres WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ingilizce masaj sitesi açtım yabancı ziyaretçi nasıl gelebilirim önerilerinizi bekliyorum

www.therapymassage.site

wmaraci
reklam

UseTheYourBrain UseTheYourBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
1-) Hocam, görünüşe göre siteniz yeni. Siz websitenizde düzenli içerikler paylaşmaya devam edin (demek istediğim bir hafta 0 içerik sonraki hafta 5 içerik paylaşmak gibi düzensiz bir şekilde içerik yayınlamayın) Google 'nın yeni bir websitesine organik trafik göndermesi için o sitenin istikrarlı(düzenli içerik paylaşan) bir website olması gerekir.

2-) Google yeni bir Websitesine pek fazla organik trafik göndermez, sizin burada yapmanız gereken Websitenize ait birçok(instagram, facebook, pinterest, tumblr gibi) sosyal medya hesabı kurup websiteniz ile paralel şekilde sosyal medya hesaplarınızda içerikleri paylaşmanız ve websitenizin linkini de yazmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.

3-) Websiteniz için içerikleri yazmadan önce buraya tıklayarak rekabetin en düşük olduğu anahtar kelimeleri seçip ort. 600 kelimelik içerikler yazarak Websitenize organik trafik çekebilirsiniz.

4-) Websitenize long tail keywords yani üç kelimeden uzun anahtar kelimeleri meta etiketi olarak websitenize eklemenizi öneririm, neden üç kelimeden uzun anahtar kelime diye soracak olursanız bir ve iki kelimeden oluşan anahtar kelimelerde trafikte çok fazladır rekabette çok fazladır fakat üç kelimeden uzun anahtar kelimelerde trafik azdır ama rekabette azdır.
aries Hayalpres

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel yazınız için teşekkür ederim fakat facebook açtım orda paylaşım yaptım diye facebook spam olarak algılayıp face adreslerimi kapattırdı acaba bunun nedeni ne olabilir buna nasıl bi çözüm bulablirim 2. Birşey daha sormak istiyorum farklı bi sitem daha var eğitim sitesi tabi bunun konumu çok iyi. Ziyaretçim fazla 2500 yazım var ve hemen hemen bütün başlıkşarda 1. Ve 2. Sayfadaym ama bazen örneğin 2 yazı paylaşmışım matemetin yazılı soruları ve türlçe yazılı soruları ben türkçe yazılı sorularını yazıyorum ama matematik sıralamada çıkıyor ikisife index almış hatta ilk bi kaç gün ikiside sıralamada ama türkçe yazınca matemaatik sıralamada çıkıypr matematik yazınca farklı bi yazım çıkıypr bunun nedeni ne olabilir acaba

• Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Rica ederim, facebook 'un paylaştığınız postları spam olarak algılamasına tavsiyem, günde 2-3 post paylaşmanız olacaktır.
İndex problemi için ise Wordpress kullanıyorsanız Google XML Sitemaps eklentisini websitenize kurun ve bunun ardından websitenizi Google Search Console 'a kaydedin ve kaydettikten sonra Google Search Console 'da Dizin>Site Haritaları bölümünü "https://www.sitenizinadı.com/sitemap.xml" olarak doldurun. Bu işlem Google ' ın websitenizi düzgün bir şekilde indexlemesini sağlayacak.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan yeoast seo kullanıyorum otomatik olarak haritayı oluşturuyor consolada kayıtlıym yinede bu dediğin ekşwntiyi kurmalımıyım

• Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Yoast Seo eklentiside iyi fakat Google XML Sitemap eklentisini kurmanızı öneririm.

• Üyelik 26.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım teşeklür ederim

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Site dilini ingilizce ayarlamayı da unutmayın. Eylül 7, 2019

• Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Hayalpres adlı üyeden alıntı

Anladım teşeklür ederim

Rica ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)