wmaraci reklam

Instagram Hazır İçerik Platformu - instaicerik.com

3 Mesajlar 355 Okunma
wmaraci reklam

combocode combocode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İnstagram sayfaları için içerik bulmak araştırmak uğraş verici.
Bir çok sayfada birbirinin kopyası. Bende bundan yola çıkarak böyle bir site kurmaya karar verdim. Şu anda site yapım aşamasında. Bu aşamada sizlerin yardımını istiyorum. Önerileriniz ve talepleriniz benim için çok değerli.

Amacım instagram sayfası açmak isteyen ve sayfası dolu gözüksün isteyen kişilerin site üzerinden hazır içerikleri indirmesini sağlamak.

Şu anda 3 kategoride ilerleyeceğim zaman içerisinde kategorileri arttıracağım. Şu anda bulunan kategoriler Mizah - Kendin Yap - Oyun.

İsteyen kişi seçeceği kategorinin altından verdiğim linklerden dosyaları indirebilecek bir dosyada 25-50 arası görsel bulunacak ya da 10 - 20 arası video bulunacak.
Şu anda yapımına devam ettiğim ve kurumsal firmalarında rahatlıkla kullanabileceği hazır şablonlar oluşturuyorum. Bunlarda belli sayıya geldiğinde site üzerinden ücretsiz olarak paylaşılacak.

Böyle bir fikir ve yola girdim önerilerinizi almak için böyle bir konu açıyorum. Ufak bir fikir bile olsa yazarsanız ve ya değerlendirirseniz sevinirim.

https://instaicerik.com/

wmaraci
reklam

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Siteyi ziyaret ettim fekat aktif değil içerik havuzu :) Fikir açısından gayet güzel. içeriği de zenginleştirirseniz seviniriz.

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    

combocode combocode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anda site yapım aşamasında. Bu gün içersinde işten sonra içerik havuzu kısmını düzenleyeceğim. Şu anda ana sayfadan mizah kısmına girerseniz bir ekranla karşılaşıyorsunuz Türkçe ve Yabancı diye. Birde bu sitede link kısaltma servisi ve turbobit kullanmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al