wmaraci reklam

İnternetten para kazanmak kolay mıdır?

3 Mesajlar 508 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 749 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Çevremizdeki birçok kişiye internetten para kazanma gibi bir kavramdan bahsettiğinizde, alacağınız tepkiler: öyle iş mi olur, insan oturduğu yerden nasıl para kazanır, emeksiz ekmek olmaz, yalan dolan bu işler inanma sen... İsterseniz çevrenizdekilere "internetten para kazanmak mümkün mü sence?"diye bir sorun, muhtemelen alacağınız tepkiler aşağı yukarı böyle olacaktır. Çünkü bizim milletimizde hastalıktır, her konuda bilgisi olmasa da bir fikir vermek!
Sitemizde elimizden geldiği kadar bunları anlatmaya çalışacagım.

İnterneti hobi olarak yapan biriydim. Düzenli gelir elde edene kadar.Bu sitede de senelerin birikimi olani nternetten para kazanma taktiklerini, nasıl kazanırsınız, nasıl kazanabilirsiniz gibi soruları elimden geldiğince sizlere anlatmaya çalışacağım. Bu konuda aklınıza takılanları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Benim anlattıklarımla yüzde yüz para kazanırsınız diye bir garanti vermiyorum veremem de kimseye. Ben sadece bilgilerimi sizlerle paylaşmakla mükellefim. Umarım Sizlere bir nebzede olsa yararlı olabilirim. Kalın selametle.

Umarım Sitemizi Beğenirsiniz ve sizlere bir nebzede olsa yardımcı olabiliriz.

https://kolayparam.com

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

EKAloji EKAloji * Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek *
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 0, (%0)
Site tasarımı geliştirilebilir çok sade, resimlerin kalitesi çok düşük ama fikir ve yazılar güzel
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

"Türkiye Cumhuriyeti Devleti şeyhler, dervişler memleketi olamaz!" -Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 749 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

EKAloji adlı üyeden alıntı

Site tasarımı geliştirilebilir çok sade, resimlerin kalitesi çok düşük ama fikir ve yazılar güzel

Yorumun icin tskler kardesim. Bilincli olarak sade tuttum ki arayan kullanici aradigini bulsun.
Yorumun icinde tskler.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al