wmaraci reklam
lidertakipci

İslami bir site yapmak istedim. Fikirlerinizi verirmisiniz

8 Mesajlar 500 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
islamihuzur isimli yeni blog çalışmam sizlerde fikirlerinizi beyan edermisiniz.

yapılacak birşeyler var ise belirtin ona göre şekil alabilir sitemiz.

site alımı yapılır.
wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Şu haliyle değerlendirme istiyorsanız özensiz olmuş. Birçok eksik alan var tamamlanması gereken.
Font tercihi yanlış mesela.
İçerikleri direk kopyala yapıştır yapmışsınız sanırım. Ekledikten sonra satır aralıklarını bir kontrol edebilirsiniz.
Logo lazım biraz daha düzgün.
Header menü yok. Top menu'de sadece ana sayfa var.
Widget alanlarına yazılı şeyler eklenmemiş.

Yapılacak birşeyler varsa demişsiniz ama zaten pek birşey yapmamışsınız içerik eklemekten başka. Bu haliyle ziyaretçi gelir belki konunuza ilgi duyan ama sonrasında bir daha gelir mi bilmiyorum. Estetik olarak çok eksiği var daha.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Öncelikle hayırlı olsun.

Amaç güzel ancak bu şekilde bir ilerleme sağlanamaz. Tasarımın düzenlenmesi, logo yapılması gerek. Gördüğüm kadarıyla içerikler de alıntı.

Eğer istikrarlı şekilde ilerlemeyi düşünüyorsanız tasarım ve diğer düzenlemeler konusunda yardımcı olabilirim.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Şu haliyle değerlendirme istiyorsanız özensiz olmuş. Birçok eksik alan var tamamlanması gereken.
Font tercihi yanlış mesela.
İçerikleri direk kopyala yapıştır yapmışsınız sanırım. Ekledikten sonra satır aralıklarını bir kontrol edebilirsiniz.
Logo lazım biraz daha düzgün.
Header menü yok. Top menu'de sadece ana sayfa var.
Widget alanlarına yazılı şeyler eklenmemiş.

Yapılacak birşeyler varsa demişsiniz ama zaten pek birşey yapmamışsınız içerik eklemekten başka. Bu haliyle ziyaretçi gelir belki konunuza ilgi duyan ama sonrasında bir daha gelir mi bilmiyorum. Estetik olarak çok eksiği var daha.

şöyle izah edeyim. bunlar hep kopyala yapıştır olarak hazırlandı. özenti yok haklısınız.

www.islamihuzur.com domainini değerlendirmek istiyorum, böyle bir girişim başlattım. eğer olumlu bir netice alırsam. wp bir tema ile bu yöne gideceğim. bu sebeple fikirlerinizi almak istedim. blog olarak yaptım ancak linke tıklarsanız o farklı bir site. bu sebeple fikirlerinizi alma istedim.

yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.

site alımı yapılır.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

fersev adlı üyeden alıntı

şöyle izah edeyim. bunlar hep kopyala yapıştır olarak hazırlandı. özenti yok haklısınız.

www.islamihuzur.com domainini değerlendirmek istiyorum, böyle bir girişim başlattım. eğer olumlu bir netice alırsam. wp bir tema ile bu yöne gideceğim. bu sebeple fikirlerinizi almak istedim. blog olarak yaptım ancak linke tıklarsanız o farklı bir site. bu sebeple fikirlerinizi alma istedim.

yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Ben de site yapıp satıyorum. Birkaç islami site de sattım geçmişte. O yüzden ilgilenip yazdım. Eğerblogspot olarak devam edecekseniz ve premium tema alacaksanız sorun düzeltilir ama eğer domaini wordress'e çevirip kullanacaksanız şu anki indeksleriniz işlenmeden geçiş yapmanız gerekirdi. Yani önce net bir fikriniz varsa sitenin ömrüyle alakalı. Önce temayı ve hangi altyapı olacağını seçin, sonra içerik ekleyin. Tema ve altyapı SEO için çok önemli. Sitenizin geleceği için de.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)

Ben de site yapıp satıyorum. Birkaç islami site de sattım geçmişte. O yüzden ilgilenip yazdım. Eğerblogspot olarak devam edecekseniz ve premium tema alacaksanız sorun düzeltilir ama eğer domaini wordress'e çevirip kullanacaksanız şu anki indeksleriniz işlenmeden geçiş yapmanız gerekirdi. Yani önce net bir fikriniz varsa sitenin ömrüyle alakalı. Önce temayı ve hangi altyapı olacağını seçin, sonra içerik ekleyin. Tema ve altyapı SEO için çok önemli. Sitenizin geleceği için de.

birkaç referans verirmisin. ben domaini değerlendireceğim hem yazıp hem öğreneceğim bu sayede bütün projem bu kafamda.

ancak sizin referansınız varsa birlikte çalışabiliriz veya bana ücreti mukabilinde yardımcı olursanız sevinirim.

site alımı yapılır.

• Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

fersev adlı üyeden alıntı

birkaç referans verirmisin. ben domaini değerlendireceğim hem yazıp hem öğreneceğim bu sayede bütün projem bu kafamda.

ancak sizin referansınız varsa birlikte çalışabiliriz veya bana ücreti mukabilinde yardımcı olursanız sevinirim.

İş almak için yazmadım. Yardımcı olmak için yazdım.
Söylemek istediğim blogspot mu yoksa wordpress site mi açacaksınız onu bir netleştirin. Sitenize eklediğiniz her içerik şu an indeks alıyor.
Bence blogspot bir kenarda dursun. Onu yine kullanın. Elinizdeki domain için de bir wordpress host alın. Ona da basit bir site kurun. Ona da ayrı makaleler girin.
Zaman içinde blog sitnizden ana siteye link çıkışı yaparsınız. Elinizde iki kaynak olmuş olur.
fersev

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)

İş almak için yazmadım. Yardımcı olmak için yazdım.
Söylemek istediğim blogspot mu yoksa wordpress site mi açacaksınız onu bir netleştirin. Sitenize eklediğiniz her içerik şu an indeks alıyor.
Bence blogspot bir kenarda dursun. Onu yine kullanın. Elinizdeki domain için de bir wordpress host alın. Ona da basit bir site kurun. Ona da ayrı makaleler girin.
Zaman içinde blog sitnizden ana siteye link çıkışı yaparsınız. Elinizde iki kaynak olmuş olur.

teşekkürler.

site alımı yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al