wmaraci reklam

Joomla Tasarımlı Sitem

6 Mesajlar 956 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rajev rajev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek hobici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Kendi yaptığım bir site baştan sona. Pek bir şey anlamıyordum bu işlerden ama yapa yapa biraz bir şeyler kaptım. Hala çok ama çok eksik var :D

www.etoburbitkim.com

wmaraci
reklam

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Güzel olmuş eline sağlık. Yazı karakterin olmamış gibi. Yazı karakteri için JCE editoru kur ve hiç bir yazı şekli seçmeden olduğu gibi yaz içerikleri. uskudarhaliyikama.org örnek alabilirsin.
Resimlerin çok güzel ancak alt başlıkların içerik ile alakasız: heliamphora.jpg olması daha iyi olur.
Resim olarak 2 resim ekleyebilirsin. Birini küçük boyutta içeriğe gömersin. Diğerini orjinal boyutta, küçük resme link vererek büyük resmin yeni sayfada tam ekranda açılmasını sağlayabilirsin. En sağlıklısı bu ancak daha basit olsun dersen, resim eklentisi kullanabilirsin.
Resimleri hiç sıkıştırmıyorsun sanırım . Bunun için tinypng'yi kullan. toplu olarak resimleri yükleyebilir ve sıkıştırılan resimleri siteye eklersin. Site hızın çok düşük, büyük etkisi olur. Joomla 3 kullanıyorsun ama teman mobil uyumlu değil. Temanı değiştirebilirsin. İnstagram sayfan ulaşılamıyor sanırım. Adsense den gelir yoksa kaldırmanı öneririm. Biraz uzun oldu ama acizane fikirlerim. Başarılar
rajev

kişi bu mesajı beğendi.

rajev rajev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek hobici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Tüm resimleri dediginiz gibi küçülttüm.
Dediginiz yazı editleme programı yüklü ama tüm yazıları tek seferde editleyebilir miyim ki
Resim gömme olayını da anlamadım

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı olsun geçen özel mesaj ile görüşürken bakmıştım yazı fontunu bence değiştirin hocam. Sitenin içeriği gayet güzel, özgün içerik girilmiş hep bu iyi ancak yazı font kısmı işi bozmuş.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Her ocerigi tek tek editlemen gerek yazi karakteri icin. Sayfalarin da guncellenmis olur hem. Resim gomme derken kucuk resmi icerige koy. Buyuk resme link ver. Sanirim gomme kelimesi yanlis oldu.

Bilgilist Bilgilist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Olmamış, bak ne diyeceğim; joomla basit kurulum adında bir özellik çıkardı. Eğer kod işlerinden anlamıyorsan onu denemeni tavsiye ediyorum. çünkü bu haliyle site oldukça karışık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al