wmaraci reklam

Kadino.net

4 Mesajlar 761 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ibrahimvas ibrahimvas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** V**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar kadın o sitem hakkında yorumlarınızı bekliyorum iyi kötü tüm eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Eksikleri neler, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım - SEO - ADS - İçerik ve Ürün Girişi

wmaraci
reklam

YaseRltd YaseRltd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad V** I**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
ibrahimvas Merhaba,
Öncelikle başarılar dilerim güzel içerikler paylaşımlar. Kullandığınız tasarımı bende kullanıyorum ama benim tasarımı kuran arkadas yanlıs kurmus galiba sizin siteniz gibi görünmüyor . Bana yardımcı olur musunuz ? www.zayiflama.online sitem

DEMO : http://justfreethemes.com/demo/?theme=News%20Portal

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Site tasarımı oldukça güzel, fikir gayet güzel, proje güzel ancak olmaması gereken iki kategori var o da Yemek Tarifleri ve Rüya Tabirleri. Bu iki kısım kanımca sitenin gerek adı, gerek içerikte uyandırdığı izlenime çok ters. Yemek tarifleri zaten başlı başına sırf adına açılmış ve sadece bu konseptte onlarca site var keza rüya tabirleri de öyle ve bu iki kategorinin siteye çeker tarafı çok zor. Çok basit bir mantık kuralım. Bir kadın gözüyle bakmaya çalışalım:

Modaya, imaja, güzellik ve bakıma ilgi duyan bir kadın bu siteye girer ve aradığını bulmaya çalışır ancak yemek tarifi arayan bir kadın bu siteye girmez. Bu yüzden her kategori olsun, içerik kasayım, index kasayım yerine belli başlı kategorileri çok güçlü hale getirmenizi tavsiye ederim. Yani yemek tarifinin, rüya tabirinin ne işi var bırakın sadece moda, aşk, güzellik ve bakım üzerine en iyi bloglardan birisi olsun.

Keza yarın eğer Adsense alma gibi bir düşünceniz varsa ona da zarar nitekim Adsense site içi reklamları genelde sitedeki kategorilere göre vermektedir. Yani ekonomiyle ilgili bir sitede iş, kariyer ve ekonomi reklamları verir, futbolla ilgili bir sitede spor reklamları verir. Ancak bu tarz, içerisinde birbirinden alakasız kategorileri olan sitelerde reklam kazanım oranı düşer çünkü;

tahmini bir istatistik yürütürsek bu siteye giren bireylerin %80'i kadınca, moda, bakım vb. konularda girecek, %20'lik pek az bir kısım rüya tabiri, yemek tarifi gibi aramalardan, o da kaçıncı sayfada bulup da girecek. Ancak Adsense, içerikte olduğu için sitenizde yemekle ilgili bir reklam yayınlayacak. Doğal olarak güzellik ve bakım için girmiş %80'lik kesim tıklamayacak reklama. Onun yerine sadece o %80'lik kesime hitap edin ki, çıkan reklamlar, güzellik ürünleri vb. tıklanma oranı yüksek reklamlar ziyaretçiyi çeksin ve hem kitle, hem para kazanın.
ibrahimvas

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahimvas ibrahimvas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** V**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bunu dikkate alarak düzelemeler yapıldı Lions hocam...
Lions

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım - SEO - ADS - İçerik ve Ürün Girişi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al