wmaraci reklam

Kamp Kafası | Türkiye'nin Kamp Yerleri

16 Mesajlar 1.407 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

asmeransa asmeransa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Kamp Kafası
Hayatta birçoğumuz ya tam zamanlı bir işyerinde çalışıyor ya da kendi işini yapıyor yani hayatımızı çalışarak geçiriyoruz. Binaların içerisinde geçirdiğimiz bu iş yoğunluğunun üzerine bir de şehrin sonu gelmeyen trafiği eklenince insan bir yerine iki kez yorulmuş oluyor. Bu yorgunluk ise üst üste geldiğinde insan dinlenmeye kendine zaman ayırmaya ihtiyaç duyuyor. Yani artık tatile ihtiyaç duyuyoruz.

Tatil Denilince Akla Gelen

Tatil anlayışı birçoğumuza göre farklı şeyleri ifade diyor. Kimimiz lüks bir otelde tatil yapmayı tercih ederken kimisi ise daha salaş yerleri tercih edebiliyor. Bize sorarsanız en güzel tatil şekli ise doğa ile iç içe yapılan tatillerdir. Üzerimizde ki kötü enerjiyi atmak, kafa dinlemek için kendimizi doğaya bırakmak yapacağınız tek şey. Bunun yapabilmenin en güzel yolu ise tercih ettiğiniz bir yerde kamp kurmak. Ekonomik yönden de oldukça uygun olacak bir yöntem olan kamp atmanın artılarını saymakla bitmez. Sizde hayatınızda hiç kamp yapmadıysanız mutlaka bu deneyimden uzak kalmamalısınız. Bir kere kamp yaptıktan sonra devamını isteyeceğinizden eminiz.

Kamp İçin Neler Yapmalıyım?

Eğer ilk defa kamp yapacaksanız eğer ilk yapmanız gereken şey mutlaka kamp malzemelerinizi temin etmenizdir. Kamp malzemelerini temin edebileceğiniz çok kaliteli mağazalar ülkemizde mevcut. Tabi kamp malzemelerini yılın hangi döneminde kamp yapacaksanız ona göre almanız gerekiyor. Yaz döneminde almanız gereken malzemeler sonbahar dönemine göre almanız gereken malzemelere göre değişkenlik gösterir.

Nerde Kamp Yapmalıyım?
Ülkemizde kamp kurabileceğiniz birçok kamp alanları mevcuttur. Bu sebeple bu kadar çok seçeneğin olması sebebi ile nerede kamp yapmak istediğiniz ise tamamiyle sizin tercihiniz. Sitemizde de bu konuyla ilgili birçok kamp yeri incelemeleri bulunuyor. Eğer ilk kez kamp yapacaksanız bulunduğunuz ilde ya da bulunduğunuz ile yakın bir yerde kamp yapmayı tercih edebilirsiniz. Kamp yerleri bazen ücretli olabiliyor. Tabi bu durumda da kamp alanında olanaklarınızda fazlalaşıyor. Örneğin ufak ihtiyaçlarını alabileceğiniz küçük dükkanlar olabiliyor. Tabi bunun yanında ülkemizin birçok yerinde ücretsiz kamp yerleri buluyor. Kamp yapılabilecek yerleri sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Nerede kamp yapmak istediğinizi sitemizden rahatça seçebilirsiniz.
fatihaslan1987

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Blogunuzu düzenli takip ediyorum. Son paylaşımınız gerçekten keyifli. Size belki daha sonrasında bir kaç öneri yapabilirim
asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

dogan1907 dogan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 11 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
güzel site ve içerikler. Güncel tutulursa insanların çok işine yarayacaktır.
asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal içerik platformu - Lafmacun.net

asmeransa asmeransa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Google amcadan istediğimizi alamamak canımızı sıksada devam ediyoruz. :(

wmaraci
wmaraci

dogan1907 dogan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 11 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
Facebook kamp ile ilgili sayfa ve gruplarda paylaşım yapın hocam ama Türkçe içerikle google amca dan para kazanmak biraz zor. tanıtım yazısı link vs. alabilirsiniz.

Benim sitede ıhlara vadisi vb. bir kaç yer için tur firmaları aramıştı link almışlardı.

Sosyal içerik platformu - Lafmacun.net

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Bu Cumartesi Ankara'da nereye kampa gidebilirim? Malzeme full var.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
PowerKing sizin yerinizde olsam 3 saat kadar bir yol yapmayı göze alır Kapadokya'ya giderdim. Muhteşem bir doğa ve coğrafya içerisinde kamp yapmanın insana verdiği rahatlık ve huzur her şeye değer.

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
Bursa'da yaşıyorum ben de :) Kapanca'da 2 gece kalmıştım denizi çok güzel, Bursa'ya gelenlere tavsiye ederim.

Ayrıca Eşkel çevresi de bence çok ideal, yeni düzenlemeler ile Eşkel plajı güzelleştirildi.

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Phantaso hemen araştırıyorum.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
PowerKing oldukça uzun bir dönem(6 yıl) Kapadokya'nın kalbinde yaşadım, çalıştım. Herhangi bir konu hakkında rahat bir şekilde yazabilirsin. Bildiğim her konuda yardımcı olabilirim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al