Selam arkadaşlar,

Ben Enes, Kara Akademi'nin kurucusu ve yazarıyım.

Türkiye'nin önde gelen şirketlerine internet marketing danışmanlığı yapıyorum. Danışmanlık yaptığım genel konu ise online dünyadaki dönüşümlerini arttırmak yönünde.

Yani sitenize gelen trafiği en etkili şekilde kullanmak için yapılması gereken dizayn değişiklikleri, marketing stratejisi vs konularında yardımcı olmaya çalışıyorum.

Somut bir örnek vermem gerekirse, Konyalı Saat'in adwords reklamlarını ve email stratejilerini düzenledikten sonra satışlarda %30 bir büyüme elde ettik.

Daha amatör bir sitede (tek ürünün satıldığı), bir iki saatlik değişiklikle %364 artış gerçekleştirdim ve ödül aldım.

Şimdi ise Kara Akademi isimli sitemde tecrübelerimi yazıyorum ve girişimci arkadaşlarıma ve kardeşlerime ücretsiz olarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

Buraya bu başlığı açmamın sebebi de internet dünyasında ayakta kalmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak.

Bana web sitenizin satışlarını arttırmak, email marketing, adwords gibi konularda sorularınızı sorabilirsiniz. Böylece tüm okuyucular faydalanabilirler.

Sitemin adresi: http://karakademi.com

Unutmayın arkadaşlar, bunu sadece internet dünyasına katkıda bulunmak için ÜCRETSİZ yapıyorum, bu başlıkta hiçbir şekilde ticari kaygım yoktur.

Soruları alayım

Not: Email listeme kayıt olursanız, yeni yazılarımı görebilirsiniz.