Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu - www.kirmizimavi.org

3 Mesajlar 1.368 Okunma
smmexpress

ozzy5a ozzy5a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Web Kodlama
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Kardemir Karabükspor ile ilgili özgün içeriğe sahip olan haberler ve köşe yazıları yazan, röportajlar yapan, hepimizi eskiye götürecek, zaman zaman sevindirecek, üzecek ama bu takımı her an hayatımızda bize hissettirecek fotoğrafları ve maç anılarını sunan bir grup destekleyiciyiz. İyinin iyi zamanda, kötünün de kötü zamanda ortaya çıktığına inanan, sorgusuz taraf olan insanlar, taraftarlar değiliz. Bu takıma olan sevgisini gittiği maçlarla, giriştikleri kavgalarla ya da kırdıkları koltuklarla ölçen ve vurgulayan insanlar hiç değiliz. Bize eşsiz anları hissettiren bu takımı her daim seven, bu sevigiyi de geleceğe bilinçli bir şekilde taşımak isteyen insanlarız, yani bu takımın destekleyicileriyiz.

Portal ve Forum bölümen oluşan web sitesi Kardemir Karabükspor ile ilgili en son gelişmeleri öğrenebileceğiniz, grafik ekibi tarafından tasarlanan ve hiç bir yerde bulunmayan duvar kağıtlarını indirebileceğiniz, Forum sayfalarında maç sonuçlarını tartışabileceğiniz, Kardemir Karabükspor Taraftarları ile organizasyonlar yapabileceğiniz oldukça seviyeli bir ortam.

Bütüm Karabüklü ve Kardemir Karabüksporlu arkadaşları, futbolun o büyülü dünyasına düşkün tüm spor severleri bekleriz.

Web Sitesi: Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu

Not: Yeni açılan Forum bölümü sebebiyle Kardemir Karabükspor Forması ve @kirmizimavi.org mail adresi ödüllü bir yarışma düzenlenmiştir.

Kırmızımavi.org yeni açılan forum sayfalarını kutluyor!

wmaraci
reklam

forumzeblebi forumzeblebi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)
karabüklümüsün hocam :D ben karabüklüyüm ama ist. oturuyorum eflani - esencik

ozzy5a ozzy5a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Web Kodlama
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
yok ben değilim. :) çok yakın bir arkadaşımın isteği üzerine böyle bir projeye başladık. siteyi takip etmeni tavsiye ederim çok iyi çalışıyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al