wmaraci reklam
lidertakipci

KDK Su Arıtma Servisi

2 Mesajlar 597 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ogz ogz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Su arıtma cihazları satışı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Malum yazın gelmesiyle birlikte su tüketim oranı da bir o kadar artıyor. Kırsal ve şehirden uzak bir bölgede yaşayanların işi şimdilik kolay gözüküyor. Çünkü bire bir doğal ve sağlıklı su içme olanağına sahipler. Fakat çarpık kentleşmenin olduğu ve sağlıklı su kaynaklarından uzak olduğunuz İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız işiniz biraz zorlaşıyor. Peki sağlıklı su tüketimi için hangi kaynağı kullanmalıyız? Aslında karşınıza birkaç alternatif çözüm çıkıyor; damacana, pet suları, çeşme suyu veya su arıtma cihazları.
Sağlıklı su tüketimi için su arıtma cihazları dışındaki alternatiflerin, ne kadar olumsuz sonuç doğuracağına dair internette, kısa bir araştırma yaparak yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz.
Su arıtma cihazları sağlıklı su tüketimi için en mantıklı çözüm gibi gözüküyor. Fakat bu, cihazınızın düzenli bakımını yaparsanız söz konusu. Bu nedenle bir arıtma cihazına sahipseniz kendinize kaliteli bir su arıtma servisi bulma zorunluluğunuz var. Fakat birbirinin aynısı yüzlerce firma arasından hangisini seçeceksiniz?
Su arıtma cihazı ve servisi ile ilgili yüzlerce makalenin olduğu www.suaritmaservisin.com adresini tavsiye ederim.

Not: Yukarıdaki video kendi çapımda hazırladığım bir animasyon. Arkadaşlar site ile ilgili görüş ve önerileri yazabilirseniz sevinirim. Tema, görsel veya içeriklerle ilgili fikirlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
Kardeş siteni çok yakından takip ediyorum fakat eksiklikler var çok tanıtım yazısı alıyorsun ama aldığın tanıtım yazıları senin siteden önde çıkıyor.
Özele gelirsen detaylı konuşuruz.
ogz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al