wmaraci reklam

Kitapindirim.Com / Paranız Cebinizde Kalsın...

29 Mesajlar 3.715 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sewika sewika Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 9, (%78)
İyi forumlar.
3 aylık gibi bi çalışma sonucu açtığım online kitap satış sitesi için siz webmaster arkadaşlardan olumlu/olumsuz görüşler alabilir miyim arkadaşlar?

Site Adresi: www.kitapindirim.com

wmaraci
reklam

mertozgun mertozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kargoyu karşılarsanız 30 liralık kitap alıcam?

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 9, (%78)

mertozgun adlı üyeden alıntı

Kargoyu karşılarsanız 30 liralık kitap alıcam?

Hocam benim fatura kesmem gerekiyo ve koşullar belli :) Siz bana sıfırdan sistem yaz diyorsunuz :) Ben evet derim ama sistem kabul görmüyo :) 45 tl sonrası sistemde kargo fiyatı dahil edilmiyor.

mertozgun mertozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Peki hayırlı işler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

199 199 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 17.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
Gördüğüm kadarıyla "Yer sağlayıcı" belgen yok ve bu serüvenin uzun sürmez. Fark edilirsen 800 - 5.000 TL arasında ceza alırsın.

Onun dışında; tasarımdaki grafikleri biraz daha pro. yapabilirsin. JPG gibi duruyor hepsinin çözünürlüğü düşük.

Başarılar.

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 9, (%78)

mua adlı üyeden alıntı

Gördüğüm kadarıyla "Yer sağlayıcı" belgen yok ve bu serüvenin uzun sürmez. Fark edilirsen 800 - 5.000 TL arasında ceza alırsın.

Onun dışında; tasarımdaki grafikleri biraz daha pro. yapabilirsin. JPG gibi duruyor hepsinin çözünürlüğü düşük.

Başarılar.

grafik konusunda bilgi sahibi değilim pek :o

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
proje olarak aslında iyi ama kargolar filan ne oluyor mesela ben kitapyurdundan kitap alıyorum mesela 30tllik kitap aldıysam 5tlyi geçmiyor kargo yani kargo firmalarıyla anlaşmanız filan var mı ve birde kargo ödeyen kitaplar var ama hep fiyatları yüksek bence oraya düşük kitaplar ekleyin ki alınsın mesela 9tllik kitap ekleki talep olsun alacak kişi kargo bedava olsun diye alsın 9-10tllik kitabı yoksa 30tllik kitap alıpta kargo ödeyen kitaplardan 30tllik bir kitap daha alan olmaz ama siteniz idare eder fazla grafiğe gerek yok bence sade bir tasarım olması yeterlidir

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 9, (%78)

FriedeKind adlı üyeden alıntı

proje olarak aslında iyi ama kargolar filan ne oluyor mesela ben kitapyurdundan kitap alıyorum mesela 30tllik kitap aldıysam 5tlyi geçmiyor kargo yani kargo firmalarıyla anlaşmanız filan var mı ve birde kargo ödeyen kitaplar var ama hep fiyatları yüksek bence oraya düşük kitaplar ekleyin ki alınsın mesela 9tllik kitap ekleki talep olsun alacak kişi kargo bedava olsun diye alsın 9-10tllik kitabı yoksa 30tllik kitap alıpta kargo ödeyen kitaplardan 30tllik bir kitap daha alan olmaz ama siteniz idare eder fazla grafiğe gerek yok bence sade bir tasarım olması yeterlidir

Kargo ile arandaki ilişki sabit.İlk başta kral kargodur sen küçük şirket iken fiyatı yüksek tutar kanını emmeye çalışır.Büyük siparişin olduğu vakit mecbur fiyatı yere çeker hocam.O vakit gelip kendisi siparişleri toplar ama ilklerde sen kargoya götürürsün :) Bizim fiyatlar diğer yerlere göre iyi.Kargo 45 TL sonrası bize ait ama çoğu sitede daha yukarıda.Şimdi ben 10 tl sınır koysam 10 tlden benim kârım zaten 2 tl e ben 5 kargoya verir isem zarar oluyor.Ama yüksek fiyatlı kitap olunca kargoyu başabaş karşılıyor hocam.Grafik bilgim olsa grafiği sadeleştiririm de neyse :) Düşünceleriniz için teşekkürler hocam.

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
yok hocam kargoyu illa siz karşılayın diye demedim ama kargo firmalarıyla anlaşmanız olmazsa sıkıntı olur fiyatlarda yani ben mesela kitapyurdundan alırken kargoyuda onlara ödüyorum onlar direkt gönderiyor yani kargo fiyatını biliyorum ama sendede bu böyle mi onu sordum yani kitapyurdunda giriyorum sipariş vermeye kargo seç diyor yanındada fiyatlarıı var istediğin kargoyu seçebiliyorsun sendede böyle bir şey var mı acaba?

• Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 9, (%78)

FriedeKind adlı üyeden alıntı

yok hocam kargoyu illa siz karşılayın diye demedim ama kargo firmalarıyla anlaşmanız olmazsa sıkıntı olur fiyatlarda yani ben mesela kitapyurdundan alırken kargoyuda onlara ödüyorum onlar direkt gönderiyor yani kargo fiyatını biliyorum ama sendede bu böyle mi onu sordum yani kitapyurdunda giriyorum sipariş vermeye kargo seç diyor yanındada fiyatlarıı var istediğin kargoyu seçebiliyorsun sendede böyle bir şey var mı acaba?

evet mevcut hocam.herşeyi ile kitapyurdunun fakir ama gururlu genç modu :D el emeği herşey :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al