wmaraci reklam

Kocaeli Denge Gazetesi kocaelidenge.com

2 Mesajlar 451 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

koz41 koz41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba; Yayın hayatına başlayalı 1 ay olan Kocaeli yereline ait bir gazeteyi sizlere tanıtmak istiyorum. Ben tanıtacağım internet sitesinin editörüyüm.

Kocaeli Denge Gazetesi, bilinen ismiyle Kocaeli Denge (kocaelidenge.com) Kocaeli'ye ait bir yerel internet gazetesidir. Kocaeli siyasetine dair analiz, güncel yorumlar ve haber içeriği ile yayın hayatına başlamıştır.

Kısa sürede yayın hayatına başlayan Kocaeli Denge, okuyucuların ilgi görmüştür, ancak henüz hedeflerini gerçekleştirememiştir. Okuyucu kitlesinin yerel olmasından kaynaklı ve dar bir sınırlamaya hitap ettiği için bu hedeflere ulaşmak zaman alacaktır.

Kocaeli Denge, basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş bir kocaeli gazetesidir.

Teşekkür ederiz.

http://www.kocaelidenge.com/

wmaraci
reklam

kadir70 kadir70 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci - Grafiker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla sitenizin arayüzü güzel ve haber giriş çıkışlarda sağlıklı. Fakat sosyal medya da daha etkili olmasını öneririm özellikle Instagram Twitter gibi mecralarda başka bı tavsiye de daha bulunmam gerekirse o da artık izleyici yani okuyucu haber okumaktan sıkıldı bunun yerine sık sık video haberler izlemekte tavsiyem video haber olarakta paylaşım yapmanız çünkü dediğim sosyal mecralarda videolar büyük hit topluyor. 4 yıldır editörlük ve 3 yıldır da muhabirrlik yapıyorum kurgu montaj işleriyle ilgileniyorum. Gazetenin birine kurgu montaj işleri yaptım 1 yıl dolmadan iş yapıldı bitti 8 milyon üzerinde bir hit sağlamıştı sadece Facebook üzerinden.
İyi gunler dilerim iyi çalışmalar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al