wmaraci reklam

Kullan at mail ( Güvenli, Kolay, Güzel.. )

16 Mesajlar 1.810 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafabulut mustafabulut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Kullan at mail geçici mail adresi sağlayıcısıdır. Kullanımı gayet basit, herkesin anlayabileceği şekilde tasarlamaya çalıştım. Sistemin amacı; Kullan at mail Kişisel email adresinizi boş işlerde, gereksiz üyelik işlemlerinde, onay malleri için size 12 saat kullanabileceğiniz benzersiz email adresi sağlar..

Size verilen email adresi kesinlikle tekrar kullanılmaz veya bir başkasının aynı mail adresini alması imkansızdır. Nasıl diye içinizde bir şüphe varsa algoritmamız; anlık zamanı alıp + random belirlenen 3 basamaklı bir sayıyı kullanıp şifreleyerek mail adresinizi oluşturur. Bu konuda piyasadaki diğer geçici mail sistemlerinden kesinlikle farklı olduğumu daha güvenli olduğumu söyliyebilirim.

Kullan at mail'de 12 saat sonra silinmiş (Süresi dolmuş) bir email adresine gelen mailler otomatik olarak sürekli silinir.

Sistem tamamen otomatik olarak çalışır Email sistemi için admin panelimiz yok yani elle herhangi bir mail işlemi yapmıyoruz. İp adresi kaydı, kullanıcı bilgisi vb. barındırmıyoruz veritabanı sadece site içerikleri için kullanılıyor yani. Mail adresiniz sadece tarayıcınızın cookie kısmına şifreli olarak kayıt edilir eğer siz elle cookielerinizi temizlerseniz email adresiniz gider geri alamazsınız.

Şimdilik söyliyebileceklerim bunlar yani aklınıza takılabilecek tüm soruların cevabını vermeye çalıştım eğer ki hala sorunuz varsa burdan yazabilirsiniz.

Birazda site teknik detaylardan bahsedeyim..

Site Adresi: https://www.kullanatmail.com/
Site Kategorisi : Email Ssağlayıcı
Açılış Tarihi : 2016
Site Amacı : Geçici email adresi sağlayıcı, Kullan at mail servisi
Yazılım tipi : Php, Laravel

Sistemin algoritma kodlama kısmı bana aittir, İçerik ekleyebilmek için sistemi anchor cms ile birleştirdim, Tema tasarım bana aittir umarım beğenirsiniz..

Ayrıca api sistemi yazmayı unutmadım sizleride düşündüm :) Kendi websitenizde api sistemimi kullanabilir ve geliştirebilirsiniz. Not olarak api sisteminin nasıl kullanıcağını yazdım blog kısmında görebilirsiniz ama son bir konusu eksik mail silme konusu önümüzdeki günlerde ekleyeceğim. Umarım beğenir ve kullanırsınız.

Yorum ve önerileriniz esirgemeyin.. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Faydalı olabilirsem ne mutlu Sık kullanılanlarınıza (Bookmark) eklemeniz ümidiyle sağlıcakla kalın iyi forumlar :)

wmaraci
reklam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
site isminiz daha genele dünyaya hitap şeklinde olsaymış daha ,yi olabilirmiş. Hayırlı olsun.

• Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
demirkurt94 Haklısın şu backorder olayından çok sağlam bi domain kaçırdım :D onu hatırlattın bana ahh ahh.. Hepsi alındı bitti. Hem ingilizcenin tadı tuzu olmuyo Böyle yorum yapan üyelere cevap vermek bile ayrı bi tat veriyor..
demirkurt94

kişi bu mesajı beğendi.

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç bir kayıt tutulmuyor ise, Bu mail adresi ile yapılacak usulsüzlüklerin hesabını nasıl vereceksiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
VBMaSTeR beni ilgilendirmez Kullanım koşullarında belirmişim zaten aslında pek bilgim yok bu konuda. Ayrıca 12 saat kullanabileceğin bi mail adresiyle usulsüzlük yapabiliosan sana ben bile engel olamam. İp adresi ile mail tutsam nolcakki ip değiştirmek 2 dk lık iş zaten. Mantıklı gelmiyor bana

Ayrıca bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim arkadaş güzel bir konuya değindi :)

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Şimdi mesela ben buradan mail alıp gittim cumhurbaşkanlığına veya başbakanlığa sövdüm, saydım mail atarak. Bu adamlarda bakacaklar mail adresi kullanatmail.com sitesine ait, doğrudan sizin başınıza patlar olay bence. Eğer hangi maili ne zaman kim kullanıyor log kayıtlarını tutarsanız daha yararlı olur sizin için aksi halde savunma yapmak için elinizde bir belge de olmamış olacak.

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)

mustafabulut adlı üyeden alıntı

VBMaSTeR beni ilgilendirmez Kullanım koşullarında belirmişim zaten aslında pek bilgim yok bu konuda. Ayrıca 12 saat kullanabileceğin bi mail adresiyle usulsüzlük yapabiliosan sana ben bile engel olamam. İp adresi ile mail tutsam nolcakki ip değiştirmek 2 dk lık iş zaten. Mantıklı gelmiyor bana

Ayrıca bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim arkadaş güzel bir konuya değindi :)

5 sene boyunca ip, log ve mailleri tutman gerekir diye biliyorum.

think, move, design.
IG: furkanekmen

• Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Şimdi mesela ben buradan mail alıp gittim cumhurbaşkanlığına veya başbakanlığa sövdüm, saydım mail atarak. Bu adamlarda bakacaklar mail adresi kullanatmail.com sitesine ait, doğrudan sizin başınıza patlar olay bence. Eğer hangi maili ne zaman kim kullanıyor log kayıtlarını tutarsanız daha yararlı olur sizin için aksi halde savunma yapmak için elinizde bir belge de olmamış olacak.

burakisci Email gönderimi yok sadece gelen mailleri okuyabiliyorsun :)

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

mustafabulut adlı üyeden alıntı

Senin kullanım koşullarını oluşturman önemli değil. Bu mantık ile e ticaret siteme tüketici haklarından bağımsız yeni bir kullanıcı sözleşmesi hazırlayayım :)

12 saati bence az görmemek lazım hocam.

• Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
VBMaSTeR Mail gönderimi olmasa bile bukadar uğraşmam gerekirmi ? ip kaydı tutmak mantıksız bence hem butarz yabancı sitelerde de aynı şekil kullanım şartı mevcut tamamen anonim herşey..

Ek Olarak:

FurkanEkmen adlı üyeden alıntı

5 sene boyunca ip, log ve mailleri tutman gerekir diye biliyorum.

FurkanEkmen 5 sene nedir hocam ya ben komple email servisi sunmuyorum ki Ayrıca bence hosting firmasının cpanel tuttuğu gren cıkan ip logları yeterli olur bence :) sanırsam galiba yani belki
FurkanEkmen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al