freelance iş ilanları

MyBB Türkiye - MyBB Tema ve Eklenti İndirme Sitesi

2 Mesajlar 670 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
[COLOR=Red][FONT=Open Sans]*[/FONT][/COLOR][COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Site Adı: MyBBTR.COM[/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Open Sans]*[/FONT][/COLOR][COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Site Adresi: https://mybbtr.com/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Open Sans]*[/FONT][/COLOR][COLOR=#515365][FONT=Open Sans] Açıklama: Ücretsiz Mybb tema ve eklentileri paylaşım blogu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans]* Açıldığı Tarih: 20.02.2021[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans]* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans]MyBB alanında çok fazla kirli bilgi ve çok fazla gereksiz eklenti, tema bulunmakta. Özenle seçilmiş en kullanışlı, en yararlı tema ve eklentiler ile temiz bir indirme sitesi oluşturmaya çalışacağız. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#515365][FONT=Open Sans]

[/FONT][/COLOR]

Blogu inceleyip, fikir ve görüşlerinizi almak isterim. Çok sade olmasına karışıklık olmamasına özen gösterdim. En hızlı şekilde eklenti ve temaları indirmeniz için ayarlandı. Eklenti ve temalar şuanlık yandex disk üzerine yüklenmekte. Alternatif olarak indirme seçenekleri eklemeyi düşünüyorum.

Sitede bulunan tema ve eklenti sayısını hızlı bir şekilde arttırma yolunda ilerleyeceğim.
Fikir ve görüşleriniz benim için önemlidir. İster blog üzerinden isterseniz bu konu üzerinden yorum yapabilirsiniz.

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com
wmaraci
reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun. Öncelikle şu mybb seo eklentisinin nasıl kurulacağı hakkında geniş bir inceleme yazısı ekleyin... Takipteyim.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al