wmaraci reklam

MyBBKursu.Com Yeni MyBB Türkçe Destek Sitesi

14 Mesajlar 1.841 Okunma
wmaraci reklam

sabroza sabroza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
altif ettim ayarlamaları yapmadım daha ondandır aslında acele ettim açmakla ama en azından 1.8 yardımı yapabilmek için açtım aktif ediyorum ben doğruluğuna inandığım hesapları düzelteceğm bu ayarları daha sonra şuanda çevirilerin bitmesi için uğraşıyorum bi yandan tr çeviride yardım edecek birilerini arıyorum şuana kadar dönüş olmadı

wmaraci
reklam

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

berkayztr adlı üyeden alıntı

Oldukça güzel bir düşünce, inşallah başarılı olursunuz, mybbdestek, destekforum vb. gibi yerlerde önceden çok vakit geçirir destek verirdim, şuanda da foruma kayıt oldum, mybb forumlarını ve ortamını seviyorum eğer aynı güzel ortamlar oluşursa bende dahilim :) Sitenin eksiği aktivasyon kodu gelmiyor bilginiz olsun :)

aynı şekilde, yardıma ihtiyacınız olursa ben de elimden geldiğince yardım edebilirim. yeni girişimlere kapım sonsuz açık.

bu arada, hatırlatmak istediğim bir konu var -> umarım başka ekiplerin çevirilerini kopyalamıyorsunuzdur. eğer çeviremediğiniz bir kısım olursa yardım almak için tabi ki bakabilirsiniz lakin lütfen büsbütün çalıp emek hırsızlığı yapmayın. bu mesajımı da yanlış anlamayın, son zamanlarda oldukça bu durumla karşılaştık ve gerçekten üzücü.

umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, başarılar!

EFSANE! | omerbeyoglu.me

berkayztr berkayztr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)

xFeyz adlı üyeden alıntı

aynı şekilde, yardıma ihtiyacınız olursa ben de elimden geldiğince yardım edebilirim. yeni girişimlere kapım sonsuz açık.

bu arada, hatırlatmak istediğim bir konu var -> umarım başka ekiplerin çevirilerini kopyalamıyorsunuzdur. eğer çeviremediğiniz bir kısım olursa yardım almak için tabi ki bakabilirsiniz lakin lütfen büsbütün çalıp emek hırsızlığı yapmayın. bu mesajımı da yanlış anlamayın, son zamanlarda oldukça bu durumla karşılaştık ve gerçekten üzücü.

Feyzullah'cığım da burdaymış, Giresun'un gururu :) Ben Kuzey hatırladın mı hani şu çılgın tasarımcı olan ve ölümlerden dönen Kuzey :D Seninle burda karşılaşmak güzel :)

sabroza sabroza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

xFeyz adlı üyeden alıntı

merhaba,

şuanda herkes için söylüyorum

yapılacak işler şu aşamada site içeriği girilmesi için verdiğimiz vaat olan herşey Türkçe olacak Script merge eklentiler temalar öncelikte %100 Türkçe destek sözünü yerine getirmek için tr çeviri yapacak arkadaşlar lazım bu birde tr çeviriden anlamayabilir ama tasarımda iyidir bir tema yapımında bu görevi birileri üstlenebilir

Türkçe çeviri konusuna gelince asla çalma gibi bir durum olamaz dediğiniz gibi olur arada bir iki cümle o alınabilir o emek hırsızlığına girmez bazen eklenti yapımcısı ingiliz aksanı kullanmıyor amerikan avusturya aksanı kullanıyor çevirmekte zorluk oluyor o kadar mazur görür diye düşünüyorum alıntı yapacağım insanlar ama şuana kadar böyle bir durum söz konusu olmadı yetiştirmek mesele bu işi o yüzden yardımlarınızı bekliyorum

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al