wmaraci reklam

Ogrenciarsivi.com Türkiye'nin Öğrenci Platformu

6 Mesajlar 909 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
Öğrenciler için ücretsiz e-kitap, özel arşivler, sınavlar, haberler, meslek paylaşımları yaptığımız yeni açılan sitemizde bir çok öğrenci ücretsiz paylaşımlar yapıyoruz. Öğrenci arşivi sayesinde maddi durumu olmayan veya parasını kitaplara harcamak istemeyen öğrenciler ücretsiz kitap paylaşımları, ders notlarını kolayca bulabilir. Meslekler hakkında bilgi alabilir, Sınavları takip edebilir, Haberlerden yararlanabilir arşivlerimiz özel olarak toplanıp öğrenciler için kolay indirebilecekleri şekilde reklamlı link vermeden direkt indirme linki olarak sunulmaktadır. Sende hemen öğrenci arşivinden yararlanmak istiyorsan sitemizde bekliyoruz https://ogrenciarsivi.com/

wmaraci
reklam

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Site güzel, birde "meslek sor, yayınlayalım" şeklinde bir kısım oluşturursanız daha çekici yapar gibi.
Emirhanc

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

• Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
Teşekkürler siteyi açalı bir kaç hafta oldu ama daha bugün ilgilenmeye başladım meslek sor yayinlayalim derken meslekler hakkında bilgi gibi bir şey demek istediniz sanırım sitede soru sorma eklentisi var onu kullanarak bir şeyler yapabilirim sanırım ben daha çok arşiv , kitap, deneme gibi şeyleri paylaşmayı düşünüyorum çünkü bunlarda çok kolay hit geliyor diğer türlü konularla ilerlemek zor :)

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam sahifa temasına güzel şekil vermişsiniz benimde sahifa kurulu bir sitem var aynısını şekil olarak yapabilirmiyim diye düşündüm:)) keşke bir el atsanız:)Bu arada ilgilenilirse ve özgün olursa devamlı bence 4 ay içerisinde güzel yerlere gelir ben begendim siteyi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Hocam sahifa temasına güzel şekil vermişsiniz benimde sahifa kurulu bir sitem var aynısını şekil olarak yapabilirmiyim diye düşündüm:)) keşke bir el atsanız:)Bu arada ilgilenilirse ve özgün olursa devamlı bence 4 ay içerisinde güzel yerlere gelir ben begendim siteyi

Teşekkürler duruma göre bakalım yani ilgilenme planım var ama genelde hobi olarak açıp 1-2 ayda satıyorum ve sattığım sitelerinde 4-5 ay sonra 1-2 k fiyattan satıldığını görüyorum :D normalde wordpress işlerini ücretli yaparımda gönderin wp admin bilgilerinizi şekil yapalım istedğiniz gibi :)
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
tşkler hocam gönderiyorum bilgileri:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al