Kozmetik sektöründe doğrudan satış yoluyla satış yaparak hem müşterilerine hem danışmanlarına büyük kazançlar sağlayan Oriflame, 1967 yılında İsveç'te kurulmuştur. 60'dan fazla ülkede milyonlarca danışmanıyla ürünlerini müşterileriyle buluşturan şirket ülkemizde 1992 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Doğaya ve hayvan haklarına gösterdiği özenle üretim yapan şirketin 5 ülkede üretim üssü vardır. Cilt bakımı, makyaj, parfümler, aksesuarlar ve gıda takviyeleri kategorilerinde üretim yapmaktadır.

Her ay güncellenen kataloğuyla yüzlerce ürünü indirimli olarak satışa sunan Oriflame, yepyeni onlarca ürüne de kataloglarında yer verir. Türkiye'de yüzbinlerce danışmanına ulaştırılan Oriflame Katalogları ile de danışmanlarına da olağanüstü kazançlar sağlamaktadır.
Her danışman satışlardan ürün başına %30 kâr sağlarken, ekip kurarak kariyer yoluna adım atan danışmanlar, ekiplerinin büyüklüğüyle orantılı olarak sınırsız gelir elde edebilirler.

Daha fazla detay için Oriflame üyelik ve kayıt sitemiz www.oritr.net adresini ziyaret edebilirsiniz.