wmaraci reklam

papiroom

3 Mesajlar 505 Okunma
smmexpress

Burc Burc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hemen hemen herkes artık kendi fikirlerini rahatça ifade edebilmek ve bunu ulaşabildiği ne kadar kişi varsa o kadar kişiye aktarmak istiyor. birçok insan, basının pek tarafsız olmadığının artık farkında ve yine birçok kişi de "ben olsaydım şöyle yapardım." diye fikir beyan etmeyi, atıp tutmayı seviyor.

anladığım kadarıyla papiroom, özgür basın mottosuyla yola çıkan bir oluşum. dileyen herkes, kendi gazetesi nasıl olsun istiyorsa öyle bir gazete hazırlıyor. ana sayfaya çıkacak haberleri de, gazetenin yönelimini de siz belirliyorsunuz. patron sizsiniz yani. ne istiyorsanız o haber oluyor sizin gazetenizde. ayrıca ilerleyen zamanda, aldığınız hite veya abone sayısına göre de kendi gazetenize reklam alabileceksiniz ve bu aldığınız reklamdan da kâr elde edeceksiniz (sanırım %75'ini alıyorsunuz). hatta alacağınız reklamı bile siz belirleyeceksiniz.

fikir, daha önce de bahsedilmiş, izmir çıkışlı. güzel bir ekip çalışması olmuş bana kalırsa. eğer bu fikir tutar ve de yayılırsa epey bir kitleye ulaşır gibime geliyor. gerçi henüz çok yeniler, düşe kalka yürümeyi öğrenecekler. bu amatör ruhu ve hevesi korurlarsa başarırlar diye düşünüyorum.

kaynak https://eksisozluk.com/papiroom--4594794
romeosky

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

romeosky romeosky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
fikir olarak gayet güzel ve zekice düşünülmüş herkesin kendi gazetesi olması mantığı hatta patronu olması mantığı bi çok sosyal medyada olmayan bir şey,siteye ilk kurulduğu tarihlerde üye olarak deneme şansım olmasından dolayı oluşturulan fikrin ve reklam mantığında gazete sahiplerine reklam parası kazandırması açısından ilerleyen dönemlerde oldukça yaygınlaşacağı ve kullanıcı sayısı olarak hatırı sayılır yerlere geleceğine şüphem yok.İçerik ve gazete sahipleri açısındanda üst düzey bir kalitede oldukları siteye ilk girişte kendini belli ediyor zaten.Daha yolun başında oabilir ama ilerisi için zirvede kendilerine yer bulabilecekleri görünen bir gerçek.yolları açık olsun en azından kaliteli ve özgürce zaman geçirilebilecek bir sosyal medya platformuyla ile bizi tanıştırırlarsa gayet mutlu olurum.Hem türk yapımı hemde izmir çıkışla olması beni kat kat artı puan vermye teşvik ediyor.başarılar

Burc Burc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Biz anlatsak bu kadar güzel anlatamazdık romesky :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al