wmaraci reklam

Paratavsiyesi.com | Blogumu yorumlar mısınız ?

3 Mesajlar 503 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bromed bromed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 74 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Henüz yayın hayatına yeni başlamış olan ve genellikle internetten para kazanma ile ilgili yazılar paylaştığım blogum paratavsiyesi.com hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

elfmns elfmns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle girişim için başarılar. Benim gördüğüm sorunlar şunlar. Logo daha hoş ve logoyu andıran bir yazı tipi ile yazılırsa daha iyi olur. Üst taraftaki 5 kutucuk çok birbirine girmiş. İçindeki yazıların çoğu yarım çıkıyor. Yazı yerine resimler olur ise o zaman o sorun düzelir. Aşağıya doğru her içeriğin resimleri içinde yazılar var anlar hepsi farklı fontlarda böylece sitede bir bütünlük oluşmuyor ve gözü rahatsız ediyor. Bunlar giderilirse iyi olur. Bunun dışında bu içerikler hemen hemen tüm bloglarda var. Hosting firmalarının bloglarında bile çok geniş olarak bu konular ele alınmış. Çok farklı içerikler üretilmediği sürece trafik çekmesi bence çok kolay olmayacaktır. İnşallah istediğiniz gibi olur. Başarılar.
bromed

kişi bu mesajı beğendi.

bromed bromed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 74 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
elfmns Öncelikle vaktinizi ayırıp sitem hakkında yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Siz söyleyince fark ettim de resim olayı gerçekten hoş durmuyor. Onu düzeltmem gerekiyor. Ayrıca bu sektörde bir sürü site var. İçeriklerimiz genel olarak aynı şu anlık. Ancak ileride daha klişe olmayan yollardan bahsedip farkındalık yaratmayı düşünüyorum. Ekstra içerik olarak para tasarrufu ve fiyat karşılaştırmaları yapmayı planlıyorum. Eleştirileriniz için teşekkür ederim efendim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al