freelance iş ilanları

Polislerin ve Polis Adaylarının Yeni Adresi

3 Mesajlar 639 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Site Adı : CafeÇevik
Site adresi : www.cafecevik.com
Site içeriği / Hizmet verdiği alan : İçeriği polislere,polis olmak isteyenleri,polis adaylarına ve polis dostlarına yönelik bir sitedir.

Arkadaşlar siteyi kapamıştık ancak tekrardan uğraşlarla aktif hale getirdim.Amacımız polis olmak isteyenlere yardımcı olmak.Polisi tanımak isteyenler nasıl polis olabilirim diyenler için bir site.

https://dapasorgu.com
wmaraci
reklam

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
"Amacımız polis olmak isteyenlere yardımcı olmak" , yazmışsın hocam benim akpli ailesi zengin arkadaşlarım hep polis oldu :D yani yardıma pek gerek yok sistem belli ama düşüncen güzelde hocam polis olan adam o maaşı aldıktan sonra pek sanmıyorum böle sitelere gircegini. memurlara yönelik acsan deli gibi tutardı ama.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

W1L3D4 adlı üyeden alıntı

"Amacımız polis olmak isteyenlere yardımcı olmak" , yazmışsın hocam benim akpli ailesi zengin arkadaşlarım hep polis oldu :D yani yardıma pek gerek yok sistem belli ama düşüncen güzelde hocam polis olan adam o maaşı aldıktan sonra pek sanmıyorum böle sitelere gircegini. memurlara yönelik acsan deli gibi tutardı ama.

Valla şahsen ben zengin olsam polislik yapmam :D.Hocam polis olanların oraya gelmeyeceği de biraz doğru biraz değil aslında polis adam da forumlara giriyorsa buraya da girer diye düşündüm açıkcası.Memurlara yönelik bir site memurlar net varken çok zor tutulması ama polis forumu deyince toplamda bir elin parmaklarını geçmiyor ve bilgi olarak polislik konusunda bilgili olduğumu düşündüğüm için böyle bir site açtım :)

https://dapasorgu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al