wmaraci reklam

Sahibinden.biz.tr ile Ne Yapılabilir?

12 Mesajlar 1.929 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1095
  • Beğeniler 270 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba, Üstadlarım

Bu domain ile ne yapabilirim sizce? Bu konuda kendim karar veremedim arkadaşlarım ve üstadlarım.Şunu sormak istiyorum; şuan wordpress kurup, öylece bıraktığım sahibinden.biz.tr domaini ile resmi olarak ne yapılabilir?

Şahsi fikrini sunacakların yanı sıra; bilgisi olan ve örnek verebilecekler konuya yorum yazarsa; fazlasıyla memnun olurum.

Not: Bu gün http://wmaraci.com/forum/konu-disi/tr-top-10-domainden-olsa-50766.html konusunu açmıştım. Buradan bir sonuca ulaşamayınca yeni konu açma gereği duydum açıkçası.

wmaraci
reklam

sismailoglu sismailoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek turizm
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 10 / 21
  • Ticaret 19, (%89)
alternatif bir domain hiç girme bence o işler bitti kimse ugramaz bile sahibinden.com sitesi tek bir site tarzınla yıkılabilir onun içinde gerçek pr lazım.Farkıl düşünen varsa saygı duyarım.Düşünemediklerimi düşünenleri dinlerim

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
E-ticaret sitesi olur, başka bir şey olabileceğini sanmıyorum. Öte yandan e-ticaret sitesi kurmak sahibinden.com'un ilgisini çekip alanadını kaybetmene neden olabilir. Başka ne yapılır bilemiyorum.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Çok kısa sürede bir gelir elde etmen zor, en erken 3-4 ayda ayda 10TL ye reklamlar satmaya başlayabilirsin.Yani bir ev geçindirmek için siteyi kullanmak pek akıl kârı olmaz, zira güvenilir bir sektör değil. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1095
  • Beğeniler 270 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Çok kısa sürede bir gelir elde etmen zor, en erken 3-4 ayda ayda 10TL ye reklamlar satmaya başlayabilirsin.Yani bir ev geçindirmek için siteyi kullanmak pek akıl kârı olmaz, zira güvenilir bir sektör değil. :)

Anca ek gelir olur diyorsunuz yani :)
Belki seo tekniği ile türkiye'de en çok ziyaret edilen 10 kelimeden birine sahip olan bu domainden güzel para kazanılabilir. O mantıkla aldım bu uzantıyı hocam.
MstDrsn

kişi bu mesajı beğendi.

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Belki seo tekniği ile türkiye'de en çok ziyaret edilen 10 kelimeden birine sahip olan bu domainden güzel para kazanılabilir. O mantıkla aldım bu uzantıyı hocam.

sahibinden kelimesinde ilk sayfaya gel domaini alırlar elinden hiçte birşey yapamazsın

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Kendine özgün bir blog aç ve kendini anonim tut, ve yaptıklarını anlat, bir günlük gibi, insanların merak duygusu seni popüler yapacaktır.Hitlerin tatmin edici duruma geldiğinde ufaktan reklam işine girersin, reklamları ziyaretçinin gözüne sokmadıktan sonra siten ile az buçuk bir şeyler alabilirsin. :)
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

vs337 vs337 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Sahibinden'in bayiliğini alabilirsiniz. Adamlarla anlaşıp örneğin a kategorisinde 1 mağaza açmak 5 liraysa 3 liradan 100 tane mağaza alıp 4 liraya tek tek satabilirsiniz. Hem adamların eline topluca nakit para geçer hem siz gelir elde edersiniz ama mağaza açmak için online oyunlardaki gibi esn tarzı bir (kodlu) sisteme geçmeleri gerek, anlaşması da cabası... Herkes kredi kartı kullanıyor artık :o
uzantısı org olsaydı dediğim şey çok daha kolay olabilirdi.

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
e ticaret sitesi dışında herşey yapabilirsin.diğer konuda arkadaşın yazdığı gibi hukuki olarak örnek teşkil eden bir durum var(mış).

Elbet birgün...

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1095
  • Beğeniler 270 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

SerhatY adlı üyeden alıntı

e ticaret sitesi dışında herşey yapabilirsin.diğer konuda arkadaşın yazdığı gibi hukuki olarak örnek teşkil eden bir durum var(mış).

Bilgi için teşekkür ederim.

Ek Olarak:

demreli adlı üyeden alıntı

sahibinden kelimesinde ilk sayfaya gel domaini alırlar elinden hiçte birşey yapamazsın

Yorumunuz için teşekkürlerimi sunarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al