wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Amo

3 Mesajlar 741 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Web site : Seo Amo
Url :http://www.seoamo.com
İçerik : Seo, Webmaster, Blog, Haber ve güncel konular.

Seeamo.com sitesini kurmamdaki asıl amaçlarım :
Seoamo.com sitesini kurmamdaki asıl gaye, seo ve webmaster konularında kendimi geliştirmek ve bire bir bu konuları kendi araştırmalarıma istinaden en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve bu öğrendiklerimi makalelerime aktarmaktır.

Seo konusunda tesadüfenmi yoksa gerçekten çalışmalarımdanmıdır nedir bilemiyorum ama bazı sitelerimi, işim gereği olan sitelerimi seo çalışmaları yaparak google'da favori ilk sayfada kalıcı olarak göstermeyi başardım. Bu acemi şansımı yoksa bir seo uzmanının yaptıkları bu çalışmalardan ibaretmi onu öğrenmek için çok ciddi bir şekilde Seoamo.com sitesine çalışmalar yapmak istedim.
Acemiliklerim : Makale yazmayı hiçmi hiç bilmiyorum. Bir diğer amacım; Makale yazmayı öğrenmek ve bu konuda kendimi ileri seviyede geliştirmektir. Bilindiği üzere bir webmaster, makaleleri ve düzenli çalışmaları ile webmaster olabilir. Bende bu konuda kendimi geliştirip webmasterlık yolunda yavaş ve emin adımlarla ilerleme gayesindeyim.

Başarı hayalim : Seo konusunda hiç kimse kalıcı çözümler üretememektedir. Seo her zaman kalıcılığı sağlayabilmek için emek gerektiren ve güncel konuları takip gerektiren önemli ve zahmetli bir iş olduğunu iyi biliyorum. Seo uzmanları gerek kendi sitelerine gerekse aldığı diğer işlere zaman ayırarak gününün çoğusunu bu iş için heba etmekte. Benim en büyük hayalim; Seo konusunda google'nın bizlerden istediği herşeyi düzenli ve tertipli bir şekilde yerine getirebilmek ve bu konuda kendimi ıspatlayabilmektir. Kendimi ıspat etmek derken; Kendime kendimi ıspatlaya bilmektir. Kendime olan öz güvenimi bu konudaki öz güvenimi sağlaya bilmektir. Seo dersleri konusunda kendime iyi bir ders vererek başarıyı yakalayacağıma inanıyorum. Siz değerli wmaracı.com üyleri sayesinde seo konusunda ve webmasterlık konusunda bu uzun yolu bayağı kısalttığımı düşünüyorum.

Saygılarımla...
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Hayırlı olsun, umarım istediğiniz yere gelirsiniz.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun, umarım istediğiniz yere gelirsiniz.

Çok teşekkürler hocam. Beğendinizmi acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al