wmaraci reklam

Sitem Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir

19 Mesajlar 1.487 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sprmario sprmario WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

KaRaKoSe53 adlı üyeden alıntı

Öncelikle sitenin 425 indexi var ama backlink hiç yok wmaraci dışında. http://prntscr.com/n3k5an . çıktığın 3 organik kelime var oda çok geri sayfalarda http://prntscr.com/n3k63r

birde açıklama kısmında http://prntscr.com/n3k6in kategorileri çekmesi olmamış

backlink olayı tam olarak cözemedim aslında bunun için önerebileceğiniz bir kaynak mevcutmudur ?

organik kelimeler ne olmakta tam olarak attığınız sse baktığımda ben o kelimeleri kullanmadım hiç

açıklama kısmı evet kategorileri çekmiş onu nasıl hallediceğimide daha tam olarak cözemedim bunun içinde öneriniz nedir acaba ?

bu arada yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ederim böyle yorumlara çok fazla ihtiyacım var çok sağolun :angel::angel:

wmaraci
reklam

• Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Bu ve diğer forumlarda en çok şikayet edilen konulardan birisi haber sitelerinin bizlerin yapması gerektiğini yapıyor olmasıdır. Yani senin yazdığın haberleri onlar yazıyor ve senden çok daha üstte çıkıyor. Hatta ilk sıralar full haber siteleri. Bu şekilde şansız çok zor gerçekçi olmak gerekirse. Ama imkansız mı? Tabii ki değil. İçeriklerini biraz daha uzatıp daha da özelleştirirsen farklı olabilirsin. Mesela teknik özelliklerin yanı sıra kullanıcı yorumlarına yer verip kişisel görüşleri de olaya dahil edebilirsin.

evet çok haklısınız haber siteleri biraz sıkıntı bir bölüm zaten bunu bilerek başladık şuan haber vs giriyorum fakat tek başımayım şuan zaten siteyi bile halen tam olarak oturttum diyemem halen bir çok sorun çıkmakta ama hayırlısıyla en kısa sürede çok daha iyi işler yapıcaz

yorumunuz için çok teşekkür ederim :angel::angel:

numlock numlock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

cico34 adlı üyeden alıntı

gayet güzel gozukuyor madem soz konusu teknoloji , samsung yeni M20 çıkardı fiyatı cok uygun ve hoş gozukuyor ama sadece online satış olacak dediler mağazalara gelmeyecekmiş inceleyemedim sence nasıl bir telefon uzmanına sormuş olalım ayrıca bununla ilgili yazıda göremedim sitede :)

O fiyattaki en iyi telefon pubg mobile hd ayarlarda oynatiyor 🙄

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Hayırlı olsun kardeşim. Teknoloji yazanı severim :) Ama bu devirde tek kategoride hele ki teknoloji konusunda kalma derim. Çünkü gerçekten bu işin ehli. birebir ilk çıktığında fuarlarda inceleme yapıp yayınlayan çok büyük siteler var. Onlar bu işin kaymağını yiyor.

Çevren çok geniş değilse ve sağlam ekibin yoksa birde reklam bütçesi ayırmassan şuan verdiğin emekler ileride canını sıkabilir. O yüzden biraz zengin içerik kat. Mesela ben bilim sitesi açtım ama işin içine tarihi kattım. Ve şuan tarihim bilim konularımdan çok tutuyor. Hatta teknoloji konularım çöp diyebilirim. Bilim adı altında 11 bin takipçim var. Bilimle ilgili konuya girmiyorlar ama, Herodot haklıymış böyle bi gemi varmış konum tavan yapabiliyor :)

İnsanlara kimsenin vermediği bilgiyi vermessen seni tercih etmezler. Bunu 1 senedir yaşadım ve gördüm.

Çünkü tarih konusunu sitemden çıkartmak istiyordum ama ekmeği malesef oradan yiyorum....
sprmario

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
ctnbckci öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim

ve evet teknolojik haber kısmı fazlasıyla zor o yüzden zaten sitenin asıl açılış amacı teknolojik haber değil site üzerinde farklı haberlerde bulunacak
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

sprmario adlı üyeden alıntı

ctnbckci öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim

ve evet teknolojik haber kısmı fazlasıyla zor o yüzden zaten sitenin asıl açılış amacı teknolojik haber değil site üzerinde farklı haberlerde bulunacak

Nedemek ben bu işe bilmeden girdim çok yanlışlar yapmışım. Sonradan düzeltmeye kalktıkça çok pişman oldum. Çünkü var olan hitlerimi kaybettim vs. Toparlarken kan kaybediyorsun.

Hani bu iş zevkle yapılan bir iş. Bunun zevkini kaçırırsan çabuk sıkılırsın. Tek yürüme bu arada. (Tek yüreceksen amacın para olmasın ). sürekli konuşup danışacağın birisi olsun. ozaman daha zevkli oluyor.

lan olum bugün 5000 tekil gelmiş siteye lan :) benim konum senin konundan çok tıklanmış olum :) tatlı rekabet lezzet getirir.

İmza!!! Get Closer!

cico34 cico34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

numlock adlı üyeden alıntı

O fiyattaki en iyi telefon pubg mobile hd ayarlarda oynatiyor 🙄

oyunla ve video ile hic isim olmuyor , telefonu aldınız mı ? 1599 a fiyatlar var az daha beklesem 1399 olur yakında :) telefon plastik kaplama diyorlar ne dersin?

| BİSORU(.)COM | SİFAHANE(.)COM |TASİTKREDİ(.)COM | GİRESUNSPOR(.)COM |GAMEFORUM(.)NET |

• Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

Nedemek ben bu işe bilmeden girdim çok yanlışlar yapmışım. Sonradan düzeltmeye kalktıkça çok pişman oldum. Çünkü var olan hitlerimi kaybettim vs. Toparlarken kan kaybediyorsun.

Hani bu iş zevkle yapılan bir iş. Bunun zevkini kaçırırsan çabuk sıkılırsın. Tek yürüme bu arada. (Tek yüreceksen amacın para olmasın ). sürekli konuşup danışacağın birisi olsun. ozaman daha zevkli oluyor.

lan olum bugün 5000 tekil gelmiş siteye lan :) benim konum senin konundan çok tıklanmış olum :) tatlı rekabet lezzet getirir.

evet haklısınız zaten şuan 2-3 kişilik bir ekibiz fakat instagram vs olduğundan yetişemiyoruz bir kaç arkadaş daha katılıcak hayırlısıyla herşey rayına oturunca çok güzel işler yapıcaz
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

numlock numlock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

cico34 adlı üyeden alıntı

oyunla ve video ile hic isim olmuyor , telefonu aldınız mı ? 1599 a fiyatlar var az daha beklesem 1399 olur yakında :) telefon plastik kaplama diyorlar ne dersin?

Bu telefonu samsung uretmiyor fason firmasi var ona urettiriyor . Uzun yillar basim agrimasin dersen tek secenegin iphone

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al