wmaraci reklam

Sosyal Medya Takipçi Arttırma - SEO - Makale Yazarlığı - Grafik&Tasarım - SadeceON.com

87 Mesajlar 13.308 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tsam tsam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılımcılık
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yine bura insaflı Envato Market daha çok komisyon alıyor ama komisyon biraz daha düşürülmelidir.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sitenizde yapılanların çoğu emek hırsızlığıyla yapılıyor. Hayırlı işler.

bypangea bypangea Dert Etme Dua Et Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 204 / 125
  • Ticaret 6, (%100)

SadeceON adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle yeni bir yapılanma sürecinde olduğumuzu açıklamak isteriz. Aktif olmayan satıcılarımızı uyaran hatta sistemden çıkaran bir sistem geliştirdik. Bu şekilde kaliteyi giderek artıracağız. Sitemizi incelerseniz son bir ayda getirdiğimiz güzel yenilikler oldu. Örneğin ortalama dönüş süresi, online ve offline uyarısı, en çok satan, en çok beğenilen yeteneklerin sıralayabilmek gibi... Komisyon oranı konusunda pek çok site ile aynı kuralları uyguluyoruz. Kurumsal satışlarda komisyon oranlarımızı düşürebiliyoruz.

iyi günler dileriz.

Komisyon oranı konusunda pek çok site ile aynı kuralları uyguluyorsanız ne farkınız var onlardan sizi tercih etmek için ne gibi bir nedenimiz olsun ki. Online offline gibi özellikler işe yaramaz. Satışı yapan satıcıyı memnun etmedikçe tercih edilmez siteniz. Geçende sizin sitenizde ilgili bir konu açmıştım. Oradaki sorunları çözmek için bir adım attığınız göremiyorum. Sadece kendi kârınızı düşünerek bir yere ulaşamazsınız.

kasver kasver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
Kar payı %15 gibi oranlara düşürülmeli....

///!!!\\\
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SadeceON SadeceON Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Proje Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

bypangea adlı üyeden alıntı

Komisyon oranı konusunda pek çok site ile aynı kuralları uyguluyorsanız ne farkınız var onlardan sizi tercih etmek için ne gibi bir nedenimiz olsun ki. Online offline gibi özellikler işe yaramaz. Satışı yapan satıcıyı memnun etmedikçe tercih edilmez siteniz. Geçende sizin sitenizde ilgili bir konu açmıştım. Oradaki sorunları çözmek için bir adım attığınız göremiyorum. Sadece kendi kârınızı düşünerek bir yere ulaşamazsınız.

Daha önce belirttiğimiz gibi yeni bir yapılanma sürecindeyiz. Adım adım ilerleyerek ve sizlerin görüşlerini dinleyerek büyümeyi hedefliyoruz. Sonuçta bizleri yukarı çıkaracak olan güç sizler siziniz.

Fronar Fronar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 17 / 42
  • Ticaret 71, (%100)

SadeceON adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle yeni bir yapılanma sürecinde olduğumuzu açıklamak isteriz. Aktif olmayan satıcılarımızı uyaran hatta sistemden çıkaran bir sistem geliştirdik. Bu şekilde kaliteyi giderek artıracağız. Sitemizi incelerseniz son bir ayda getirdiğimiz güzel yenilikler oldu. Örneğin ortalama dönüş süresi, online ve offline uyarısı, en çok satan, en çok beğenilen yeteneklerin sıralayabilmek gibi... Komisyon oranı konusunda pek çok site ile aynı kuralları uyguluyoruz. Kurumsal satışlarda komisyon oranlarımızı düşürebiliyoruz.

iyi günler dileriz.

Sitenizdeki iptal oranı saçmalığı bir çok satıcıyı etkiliyor!

Bir adam sırf keyfii olarak verdiği siparişi iptal ederek kişinin profiline zarar verebiliyor istediği gibi. İptal oranı muhabbeti bir an önce kaldırılmalı, saygılarımla.

• Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Fronar adlı üyeden alıntı

Sitenizdeki iptal oranı saçmalığı bir çok satıcıyı etkiliyor!

Bir adam sırf keyfii olarak verdiği siparişi iptal ederek kişinin profiline zarar verebiliyor istediği gibi. İptal oranı muhabbeti bir an önce kaldırılmalı, saygılarımla.

Samimi görüşünüz için çok teşekkürler. Mutlaka değerlendireceğiz. Geçmişte alıcı siparişi başlamak için bilgi vermediği için iptal olan siparişler de iptal oranlarına yansıyordu Bu durumu düzelttik.

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
üyenizim ama pek geri dönüş olmadı. 1 satış yaptım. parayı alamadım doğal olarak. 10 lira limiti var. şimdi baktım da para çekme limiti 20 lira imiş. bu da en az 3 satış demek.

• Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

tamerh adlı üyeden alıntı

üyenizim ama pek geri dönüş olmadı. 1 satış yaptım. parayı alamadım doğal olarak. 10 lira limiti var. şimdi baktım da para çekme limiti 20 lira imiş. bu da en az 3 satış demek.

Merhaba,

Yeteneklerinizi inceleyip size destek olamaya çalışalım.

iyi günler dileriz.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
%30 kar payı ne arkadaşım dalgamı geçiyonuz. %15 bile olamaz maksimum %10 olur . güzel site.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al