Site Adı: Netsocial
Site Adresi: netsocial.com.tr
Açıklama:
Netsocial, Sosyal medya yönetim paneli ve Call center yönetim paneli olmak üzere iki versiyona sahiptir. Sosyal medya yönetim paneli ile sosyal medya hesaplarınız üzerindeki gönderileri ister anlık olarak ister zamanlayarak planlayabilirsiniz. Ayrıca bu gönderiler hakkındaki istatistiksel verilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Call center yönetim paneli ile Callcenter ve pazarlama ağı gerçekleştiren iş yerlerinde kullanılmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızdan (Whatsapp, Facebook, Instagram, Web Sitesi vb.) tarafınıza yazılan mesajların tamamını tek bir ortamda toplu olarak görüntüleyebilir, anlık olarak mesajlaşabilir ve çalışanlarınızla ile ayrıca varsa şubelerinizle birlikte anında cevaplayabilirsiniz.

Netsocial Nedir?

Netsocial bir çok platformda bulunan kurumsal veya şahıs hesaplarınızı tek bir panel üzerinden resmi ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlayan sosyal medya yönetimi yazılımıdır.
Netsocial sizlere sosyal platformlarda yüzlerce hesabınızı çeşitli farklı özelliklerle yönetmenin yanı sıra detaylı istatistik hizmeti ile sosyal medya etkileşimini ve işinize yansımalarını geniş kapsamlı kontrol edebilme imkanı tanır.

Hangi sosyal medyaları yönetebilirim?

Bu sosyal medya hesapları şu şekildedir; Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Telegram, Tumblr, Reddit, Vk, Youtube, Odnoklassniki

Netsocial güvenli mi?

Netsocial tüm sosyal medya platformları ile resmi anlaşması bulunan resmi bir kuruluştur.
Sizden herhangi bir sosyal medya platformunun kullanıcı bilgilerini istemediği gibi 3. parti yazılımlar tarafından da bilgilerinizin çalınamayacağı uçtan uca veri taşıma politikası ile verilerinizi KVKK garantisi altında yalnızca sizin yönetebileceğiniz şekilde sizlere sunar.

Netsocial'a üyelik gerekli midir?

Evet. Netsocial ürünlerini kullanmak istiyorsanız bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir.

Netsocial'ı indirmem gerekir mi?

Hayır. Netsocial indirmeye gerek duymadan sadece hesabınızla giriş yaparak kullanabileceğiniz bir platformdur.

Netsocial’ın deneme sürümü var mı?

Evet. Kolayca hesap oluşturarak Netsocial’ın deneme sürümünü inceleyebilirsiniz.

Netsocial’ın Özellikleri Nelerdir?

• Kullanımı kolay ve her cihaza uyumlu olarak kullanın.

• Facebook, Whatsapp ve Instagram hesaplarınızı tek bir ekrandan kontrol edin.

• Gönderilerinizi zamanlayarak istediğiniz zaman paylaşım yapın.

• Birden fazla kullanıcı ile kullanın.

• Oluşturacağınız hazır mesajlar ile müşterilerinize daha hızlı yanıtlar verin.

• Whatsapp'dan ekstra bir paket yapmadan binlerce müşterilerinize mesaj gönderin.

• Bir yere bağlı kalmadan telefonunuzdan müşterilerinize destek vermeye devam edin.