Arkadaşlar merhaba.

sosyal marketim uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve sürekli kampanyalar yaptığımız bir sosyal market . Sürekli aynı sorularla karşılaşıyoruz işte güvenilirmi diğer sitelerde daha pahalı ama sizde neden daha ucuz ws gibi sorularla karşılaşıyoruz. Faturalı hizmet veriyoruz, şirketimiz de çalışan arkadaşlar var ve bu ekibide sürekli güçlendiriyoruz. Öncelikle lütfen algısız vergisiz kaçak iş yapan arkadaşlarla kıyaslamayın. Sosyal marketim Badu ajans bünyesinde hizmet veren ve düzenli olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışan bir sitedir. Her türlü hizmeti Badu Ajans güvencesindedir. İnstagram takipçi satışı harici bir aile ortamı ve destek platformuda oluşturmuş durumdayız. Her türlü sorununuzda imdadınıza yetişen bir ekip düşünün.

Sürekli olarak sorulan bir soruyu bir açıklığa kavuşturalım.

İnstagramda takipçi almak istiyorsunuz ve diğer sitelerde 50 tl olan hizmet sosyalmarketim.com 'da 30 Tl. Bu kalitesiz veya desteğin kısıtlanmasıyla fiyatın düşmesi anlamına gelmiyor. Aksine sosyalmarketim.com' u ne zaman ziyaret ederseniz edin canlı destekte bir arkadaşımız bulunuyor. Gece saatlerinden tutun sabahın erken saatlerine kadar. Beklenmedik sorunlar olmadığı taktirde 24 saat canlı destek alabildiğiniz sosyal medya hizmeti veren bir firma daha bana örnek gösterebilirmisiniz ? Zor.! Müşterilerin ihtiyaçları ve yaklaşımlarına göre anlık indirimler yapılıyor, anlık olarak alacağı hizmetten fazlası veriliyor ve bunlara benzer onlarca hizmet anlık olarak tüm müşterilere sunuluyor. Referans olmak isteyen arkadaşlarada düşük paketlerimizde referans ta gönderebiliriz. Canınız sıkıldığında canlı destekteki arkadaşla sohbet dahi edebilirsiniz. Karşılanmanız bu karşılama ardından aklınıza takılan sorular her türlü durumla ilgili 24 saat destek alabilirsiniz. Öğlen 12 ve gece 00 arasında telefonla desteği olan, her türlü sorunda destek veren bir firmayla çalışmak isteyen herkesi sosyalmarketim.com'a bekleriz. Takipçi almayın bizden ailemize katılın bizde 3 güzel söze 5 köfte var. Paradan daha çok referansa önem veriyoruz. Okuyan veya okumayan tüm arkadaşlara sevgilerimle...

İYİ FORUMLAR.!