wmaraci reklam

Spor Sitemi Nasıl Yükseltirim?? Yorumlar??

2 Mesajlar 426 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmetozel1984 ahmetozel1984 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Futbol haberlerine çok az yer verdiğimiz, genelde Olimpik branşların ağırlıklı olduğu spor haber sitesini faaliyete geçirdim. Türkiye genelinde daha fazla insana ulaşmak için neler yapmalıyım? ayrıca siteyi nasıl buldunuz???

Tanıtım Yazım

Güncel bir şekilde spor hakkındaki bilgileri sunan sitemiz değerli kullanıcılarımıza en iyi bilgileri sunmaya devam etmektedirler. Profesyonel ekip kadromuz ve editörlerimiz sayesinde güncel bir şekilde spor hakkında merak ettiklerinizin hepsini sitemizde cok kolay bir şekilde bula bilmektesinizdir.

Bununlada bitmeyip spor haberleri ücretsiz bir şekilde sitemizden okuya bilir hangi takımı tutuyorsanız eğerki o takım hakkındaki haberleride sitemizde bula bilirsiniz. Sizde eğerki spor haberleri hakkında merak ettikleriniz var ise doğru adreste olduğunuzu unutmayiniz.

Maç severler içinde maç özetleri hakkında bütün özetleri sitemizden göre bilirsiniz. Sizde eğerki kaçırdığınız maçlar var ise maç özetlerini sitemizde cok kolay bir şekilde takip ede bilirsiniz. Daha detayli bilgiler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir saygılarımızla

www.spordetay.com

wmaraci
reklam

MakaleTeslim MakaleTeslim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 32, (%94)
tabiki benim gibi bir editöre sahip olarak :D

LİNK

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al