wmaraci reklam

Tarih ve tarihi hadiseler

3 Mesajlar 450 Okunma
wmaraci reklam

Kraven Kraven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** İ**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar merhaba;

Yıllardır başka platformlarda ve bazı forumlarda tarih ile ilgili yazdım, tarihi hadiseleri anlattım. Orada burada bölük pörçük duracağına, tek bir yerde toplansın ve insanlar rahat rahat okuyabilsin diyerek yaklaşık bir ay önce kendi platformumu açmış bulunuyorum.

Tamamen ideolojiden uzak, kişisel yorumlar ile farklı yerlere çekilerek kirletilmemiş, pek tabii gerçek, tamamen tarihi kaynak ve belgelere dayanan, büyük bir kısmı pek bilinmeyen, bilinenler ise maalesef yanlış bilinen konular hakkında yani tamamen bilgi odaklı ve mümkün olduğunca o sıkıcılıktan uzak tarih okumak istiyorum diyenler var ise sayfama bekliyorum.
Tarih, sadece geçmişte yaşananları öğrenmek değil, şuan yaşananları anlayabilmek için de gereklidir. Ayrıca bir milletin kültür hazinesidir.

http://www.mecmuayitevarih.com/

(Sayfa hakkında fikrinizi de belirtirseniz memnun olurum, her zaman için kendimi geliştirmeye çalışıyorum)

wmaraci
reklam

zebun zebun WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım ve Otomasyon, Seo
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 10, (%100)
güzel olmuş beğendim bir kaç yazınıda okudum başarılar dilerim
Kraven

kişi bu mesajı beğendi.

Kraven Kraven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** İ**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
@zebun Teşekkür ederim.
Umarım kafamdaki şeyleri yapabilirim zira sadece sayfanın çok ziyaret almasını hedeflemiyorum. İnternette yer alan neredeyse sonsuz sayılabilecek bir bilgi kirliliği var ve bu palavraların artık önünün kesilmesi gerekiyor. İnsanlarda bir nebze olsun tarih bilincinin oluşmasını sağlamak ve bu palavralardan arındırmak, bir takım amaçlar ve ideolojiler uğruna kullanılan ve uydurulan tarih değil hakikaten gerçek, belgeli ve yaşanmış geçmişimizi öğrenilmesini amaçlıyorum. Umarım bunda başarılı olurum zira artık sadece kitap yazmak vs. yetmiyor. İnternette de hakikatin bulunması gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al